Windows 10 çöktü ve format atılmıyor

Bu kadar disk yükleme zımbırtısı çıkıyor silip biçimlendiremiyorum bazen biçimlendiriyor ama yine de yükleme ekranında windows gereken dosyaları yükleyemiyor hatası alıyorum.
IMG_20200611_190219.jpg

Bu kadar disk yükleme zımbırtısı çıkıyor silip biçimlendiremiyorum bazen biçimlendiriyor ama yine de yükleme ekranında Windows gereken dosyaları yükleyemiyor hatası alıyorum.Eki Görüntüle 588929

Yapıp yapmadığınızı anlamadığım için tekrar bir tarif edeyim hocam.
Şu gördüğünüz tüm birimleri silin sürücü 0 ile başlayan. Akabinde tek bir birime inmiş olacak, mevcut SSD'nizin MB değerinde yalnızca tek bir birim kalmış olacak geriye.
Yani sürücü 0 ile başlayan ve artık üzerine tıkladığınızda "sil" yazısının aktif olamadığı tek bir birim.
Sonra ona tıklıyken "yeni" deyin, sonra Next Next malum. Yaklaşık yanlış hatırlamıyorsam 3 ya da 4 bölüme tekrar ayıracak SSD'yi.
Ondan sonra sürücü 0 ile başlayan ve sağ tarafta "birincil" yazan disk bölümüne tıklayıp, tıklı iken sağ alttan ileri deyin. Sonrası aynı kurulumlar.

Eğer bu dediğimi yaptıysanız, tekrarlamanıza gerek yok başka çözümler arayalım.

Ekleme: Windows gereken dosyaları yükleyemiyor hatası (ÇÖZÜLDÜ) » Sayfa 1 - 2.

Linkte sizinle neredeyse aynı problemi yaşamış bir arkadaş çözüm bulmuş. Denemek isterseniz diye buraya bırakıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı