Windows 10 çoğu şeyler gözükmüyor

Yeniden selamlar format atmaya çalışıyorum, boot menüden flash'ı seçtiğimde normal bir şekilde bilgisayarı açıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Format attım hâla aynı sorun devam ediyor, neyle alâkalı anlamadım. İnternette'de hiçbir videosu yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeniden selam format atmaya çalışıyorum boot menüden flash ı seçtiğimde normal bir şekilde bilgisayarı açıyor.

Format attım hâla aynı sorun devam ediyor neyle alâkalı anlamadım internettede hiçbir videosu yok.

Hocam uyarıdamn dolayı yazamadım kusuruma bakmayın sorunu bir türlü bulamadım kusuruma bakmayın bilgisayar kuruluınca direk görev çubuğuna tıkladığınızda böyle miydi yoksa belli başlı programlar yükleyincemi.

Hocam uyarıdamn dolayı yazamadım kusuruma bakmayın sorunu bir türlü bulamadım kusuruma bakmayın bilgisayar kuruluınca direk görev çubuğuna tıkladığınızda böyle miydi yoksa belli başlı programlar yükleyincemi.

İlk format atmadan önce her gün oynadığım bir oyunu oynuyordum sonra bilgisayarı kapatmak için masaüstüne döndüğümde görev çubuğu vs. böyleydi sıfırladım format attım hâla aynı internetteki her yöntemi denedim ama çözüm yok sanırım karşılaştığım en garip hata olabilir.

İlk format atmadan önce her gün oynadığım bir oyunu oynuyordum sonra bilgisayarı kapatmak için masaüstüne döndüğümde görev çubuğu vs. böyleydi sıfırladım format attım hâla aynı internetteki her yöntemi denedim ama çözüm yok sanırım karşılaştığım en garip hata olabilir.

Technopat tarihini en garip hatası bu bildiğiniz ne biçim bir şeymiş bu ya BIOS'ta herhangi bir ayarla oynadınızmı.

Dosya Ekleri

• F1AE8641-697E-4CB5-888C-14EFF6CE7DC8.jpeg
    F1AE8641-697E-4CB5-888C-14EFF6CE7DC8.jpeg
    119,3 KB · Görüntüleme: 7
  • 6CEBFD43-6388-4DBE-8A18-F1D8A2F904D2.jpeg
    6CEBFD43-6388-4DBE-8A18-F1D8A2F904D2.jpeg
    118,3 KB · Görüntüleme: 8
Monitörünüzde hata olabilir mi?

Kırmızı noktalar muhtemelen monitörden ama dalgalanma ve biyerlere tıklayınca çıldırması yazıların gözükmemesi monitörden olduğunu zannetmiyorum.

Monitörünüzde hata olabilir mi?

Şu anda bilgisayarı açtım dalgalanmalar gitmiş ve düzelmiş ama hâla görev çubuğu vesaire yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı