Windows 10 çok yavaş

caginoynuyor

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Recep abi ben çağın benim bilgisayarım windows 10 ve işletim sistemim 8gb ram 2gb ekran kartı 64 bit işlemci i7 işlemcili bir bilgisayar. Ben bilgisayara format attırdım eve geldiğimde bilgisayarı taktım fakat bilgisayarım çok kasıyordu win 7 de hiç öyle bir sorun yoktu cevabı nedir recep abi?
Çok merak ediyom win10 da sorun var bence bilgisayarda 1 tane oyun yüklü oda minecraft 200megabyte lik oyun abi ama çok kasıyor bilgisayar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç kurcalanmamış temiz Windows 10'u sitemizden indirip kurun sorun kalmaz. Bilgisayarcılara kesinlikle güvenmeyin. Zaten format basit birşey para vermeye bile değmez.

Hocam dışarıya getirip format atmanın mantığı yok. Benim berbat ötesi sistemimde bile gayet hızlı stabil çalıştı Windows 10. Sosyalde kılavuz mevcut oradan adımları takip ederek rahatça kurabilirsiniz. Dışarıya güvenmemek en mantıklısı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı