Windows 10 çok yavaş

ORGANIZE

Hectopat
RAM
8 GB
Ekran kartı
HD7800
İşlemci
FX-6100
Windows 10 çok yavaş geliyor Windows 8.1'e geçmeyi düşünüyorum önerdiğininiz başka versiyonlar var mı?
Varsa indirme linki bırakabilirsiniz, HDD kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 çok yavaş geliyor Windows 8.1'e geçmeyi düşünüyorum önerdiğininiz başka versiyonlar var mı?
Varsa indirme linki bırakabilirsiniz, HDD kullanıyorum.

Windows 8.1 Home Single Language'ya da Windows 10 2016 LTSC.

Görünüş = 2016 LTSC.
Hız = 8.1 hsl.

2016 LTSC 8.1 kadar hızlı olmayabilir ama isterseniz şansınızı deneyin.

8.1 temel destek ocak ayında sona erecek. Zamanında bende çok araştırdım hangisi iyi diye ama sanırım yabancı kaynaklar bile Build 1607 tavsiyesi veriyordu. Build 10607 ise 2016 LTSB olarak geçiyor.

Ben 8.1 kullanıyorum ama temel destek birkaç aya sona erecek. Şu an Windows 11 ile ilgileniyorum. Son güncelleme ile bayağı hoşuma gitti.

MacOs ve Linux melezi bir tasarımı var sanki 🤣
Windows 10'a nazaran kullanım ve erişilebilirlik çok iyi durumda gibi geldi. Umarım o süreye kadar güzel bir hal alır.

8.1 temel destek ocak ayında sona erecek. Zamanında bende çok araştırdım hangisi iyi diye ama sanırım yabancı kaynaklar bile Build 1607 tavsiyesi veriyordu. Build 10607 ise 2016 LTSB olarak geçiyor.

Ben 8.1 kullanıyorum ama temel destek birkaç aya sona erecek. Şu an Windows 11 ile ilgileniyorum. Son güncelleme ile bayağı hoşuma gitti.

macOS ve Linux melezi bir tasarımı var sanki 🤣
Windows 10'a nazaran kullanım ve erişilebilirlik çok iyi durumda gibi geldi. Umarım o süreye kadar güzel bir hal alır.

Bir de görev çubuğunu küçük görev çubukları olarak kullanabilsek harika olacak da Microsoft duymuyor sesimizi maalesef.

Bir de görev çubuğunu küçük görev çubukları olarak kullanabilsek harika olacak da Microsoft duymuyor sesimizi maalesef.

Ama evet gerçekten Windows 11 şu an da daha hızlı gibi bana da biraz yavaş geldi açıkçası bugün Windows 10 kurdum ama galiba tekrardan Windows 11 atacağım gibi.

Windows 7 yüklüydü ama hata veriyordu. Bende Windows 10'a geçtim.

Nereden bulabilirim varsa link atar mısınız? X64.

Forumda buldum 2016 LTSB ISO'sunu indirin. Bu arada LTSC = tüm Microsoft uygulamalarından arındırılmış Windows 10 sürü müdür Microsoft tarafından yayınlanmıştır

Yeni konular

Geri
Yukarı