Windows 10 crack ile etkinleştirme ne gibi sorunlara yol açar?

Profesörizm

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Zamanında Windows 10 işletim sistemini aktif ederken orijinal olmayan Windows'u etkinleştirdim. Açık olarak, tarayıcımıza Windows 10 etkinleştirme yazdığımızda çıkan işlemi yaptım. Sağ Alt Köşede "Windows'u Etkinleştir" yazısı vardı ve gerçekten sinir bozucuydu. Bende bu videodaki adımları takip ederek Windows'u etkinleştirdim. Bilgisayarıma format atmakla ilgili sorun çeker miyim? Bunun dışında çekeceğim sorun varsa yazarsanız çok sevinirim.

Ben bilgisayarıma format atmak istemiyorum başka bir çözüm var mı ? Sadece yazılımın bilgisayarıma bir şey yapmasını istemiyorum. Eğer öyle bir şey varsa 1899 liralık Windows'u almaya hazırım.
1 yıldır kullanıyorum fakat herhangi bir sorun çıkmadı. Çıkma olasılığı var mı ?

Açıkçası pek format atmak istemiyorum. Orijinal Windows 10 alıp ürün anahtarını değiştirirsem bir sorunla karşılaşır mıyım?
En sağlıklısı temiz kurulum dediğim gibi. Ancak illaki olmaz diyorsanız şöyle bir mesaj buldum önceden yazılmış, onu deneyebilirsiniz. Bu konuda benim de fazla bilgim yok.

Sürekli değişiyor hocam, iki gün aynı satıcı üzerinden satış yapıp "ürün"ü stoktan kaldırıyorlar.
Ben bir tane almıştım 10 liraya, adam bana lisans anahtarı attı. Anahtarı Google'da aratınca aynısını buldum, sinirlendim, iade ettim. Hepsi öyle mi bilmiyorum ama bazıları da sahtekarlık yapıyor.
Maalesef bu işin garantisi yok. Güvenilir denilenden almak bile risk. Ama şahsen astronomik fiyatlara almaktansa ben denerdim, en fazla 20-30 TL kaybederim.

Ben bilgisayarıma format atmak istemiyorum başka bir çözüm var mı ? Sadece yazılımın bilgisayarıma bir şey yapmasını istemiyorum. Eğer öyle bir şey varsa 1899 liralık Windows'u almaya hazırım.
1 yıldır kullanıyorum fakat herhangi bir sorun çıkmadı. Çıkma olasılığı var mı ?
Şunu alıp lisansı gir işte. Ben de böyle yapmıştım bir sıkıntı olmadı. Windows 10 PRO Dijital Lisans Anahtarı 32&64 Bit Hemen Teslimat RETAIL KEY Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Açıkcası mbam ve adwcleaner ile silmiştim ben KMSpico'yu. Sonra da orijinal lisans satın almıştım. Sen de öyle yapmayı deneyebilirsin. Bu arada KMSpico, %100 disk kullanımı hatası, %100 CPU kullanımı gibi problemlere sebep açabiliyor.

Açıkcası mbam ve adwcleaner ile silmiştim ben KMSpico'yu. Sonra da orijinal lisans satın almıştım. Sen de öyle yapmayı deneyebilirsin. Bu arada KMSpico, %100 disk kullanımı hatası, %100 CPU kullanımı gibi problemlere sebep açabiliyor.
1 yıldır hiç bir sorun yaşamıyorum kullanmaya devam etmeli miyim ?
1 yıldır hiç bir sorun yaşamıyorum kullanmaya devam etmeli miyim ?
2 defa aynı soruyu paylaştım, kusura bakmayın.

1 Yıldır hiçbir sorun yaşamıyorum kullanmaya devam etmeli miyim?

1 Yıldır hiçbir sorun yaşamıyorum kullanmaya devam etmeli miyim?
2 Defa aynı soruyu paylaştım, kusura bakmayın.

Bana kalırsa orijinal kullan kafan rahat olsun, hem de dediğim gibi ileride sorun yaşamaman için bence kaldırman en iyisi. Arkadaşların da önerdiği gibi 30 liraya dijital lisanslar satılıyor, o seçeneği deneyebilirsin.

Bana kalırsa orijinal kullan kafan rahat olsun, hem de dediğim gibi ileride sorun yaşamaman için bence kaldırman en iyisi. Arkadaşların da önerdiği gibi 30 liraya dijital lisanslar satılıyor, o seçeneği deneyebilirsin.
Fakat aradan bir yıl geçmiş. Olsaydı olan olurdu. Bilgisayarıma format atmak çözüm müdür ?
Nadir format önerdiğim zamanlardan birisi ancak mümkünse temiz kurulum yapmak daha iyi böyle durumlarda.

Kurulumdan sonra da lisansa ihtiyacınız olacak tabii. Orijinal Windows almak isterseniz dünya para, biliyorum. Ancak internet üzerinde 20-30 TL civarına satılan lisanlar var. Güvenilir olacağının garantisi yok ancak alıp kullanan, memnun kalan çok insan var. Ben de hangileri iyidir pek bilmiyorum ancak burada ararsanız öneriler vardı.
Sizin konuyla ilgili bilginiz var sanırım. 1 yıl öncesinden bilgisayarıma crackli Windows 10 kurmuştum. Aradan 1 yıl geçmesine rağmen içimde bir korku var. Genelde format atın diyorlar fakat format atınca Windows 10 sürümü kalkıyor mu? Aradan 1 yıl geçmesine rağmen bir katkısı olur mu? Çünkü 1 yıl geçmiş, 1 yılda olan olurdu. Direkt olarak Windows klasörünü silmek mantıklı mı ?

Son düzenleme:
Fakat aradan bir yıl geçmiş. Olsaydı olan olurdu. Bilgisayarıma format atmak çözüm müdür?

Sizin konuyla ilgili bilginiz var sanırım. 1 yıl öncesinden bilgisayarıma crackli Windows 10 kurmuştum. Aradan 1 yıl geçmesine rağmen içimde bir korku var. Genelde format atın diyorlar fakat format atınca Windows 10 sürümü kalkıyor mu? Aradan 1 yıl geçmesine rağmen bir katkısı olur mu? Çünkü 1 yıl geçmiş, 1 yılda olan olurdu. Direkt olarak Windows klasörünü silmek mantıklı mı?

Bilgisayarına format atmana gerek yok dediğim programları kullanarak KMSpico'yu tamamen kaldırabilirsin. Sonra da orijinal lisans satın alıp kullanabilirsiniz. Ayrıca şunu belirtmek isterim ki bir şey olmaması bir şey olmayacağı anlamına gelmez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı