Windows 10 critical_process_died Sorunu

Sorunumu belirttim zaten. Dediklerinizi yapamadım. Yorumumu birkez daha oluyun lütfen ve ekran kartım güncel ancak Realtek nasıl güncellenir bilmiorum :( Size de zahmet çıkarıyorum, kusura bakmayın :(

Son düzenleyen: Moderatör:
En baştakini yüklediğim de "Bu dosya EFI BIOS dosyası değil" diyor. Bunda ise

zYB1E9.jpg

OK dedikten sonra 5 saniye bekleyip:

zYB1mg2.jpg

Bu şey beliriyor.

Birde "by USB" veya "by INTERNET" seçim ekranı gelmiyor ayrıca sadece ASUS EZ Flash 2 Utility Seçeneği var.

Her mavi ekrandan sonra şu beliriyor.

yR3v7L.png

Birkaç kez daha olduktan sonra Minidump:
Yeni klasör.rar

Sizlere olabildiğince yardım etmeye çalışıyorum ve şimdiden sizlere ayrı teşekkür ediyorum.​

Bir de BIOS güncelleme kesin çömüm mü ?​

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsini mi yapayım ? Şuan 2603.zip çalıştı ve güncellendi. Diğerlerini yapayım mı ?

file:///C:/Users/neden/Desktop/Report.htm

Ayrıca sorunum düzelmiş değil. Galiba format atıcam ama biraz daha uğraşmak istiyorum.

Son düzenleme:
file:///C:/Users/neden/Desktop/Report.htm
Bu şekilde dosya paylaşılacağını nerede gördün? Bu verdiğinin adı dosya paylaşımı değil, dosya yolu paylaşımıdır.

Hepsini mi yapayım ? Şuan 2603.zip çalıştı ve güncellendi. Diğerlerini yapayım mı ?
Hepsini mi derken? 2603'ü en başta yapamadığını yazdın şimdi ne değişti de yaptın? 2603 yaptıysan diğer dediklerimi de yapın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı