Windows 10 Daemon Tools, "Windows'ta Çalışamaz" Hatası

beqkral

Hectopat
Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum böyle bir hata alıyorum yükleme yaparken internet çok yere baktım bulamadım çözümünü rica etsem bir el atıp halletseniz?
asdasd.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oynayacaktım fakat oynanmıyor. Oynanması için de SCHI Sanal Sürücü oluşturup .mds .mdf dosyaları koymam gerekiyor. Bu da Daemon Tools'un eski sürümüne ihtiyacım var yeni sürümlerinde çalışmıyor. Farklı program varsa eğer yönledirme şansınız var mıdır?
Uyumluluk moduna alıp Windows 7'yi dener misin?
Denedim aynı hata.

asdasdasd.PNG

Yanlış Bilgilendirme
Yanlış yoldasın. Orj. ise disk içeriğini veya imajların içeriğini gösterin bakalım dediğimiz programla. Zaten gösterince açılacaktır da neyse.
Steam'den oyun orijinal olarak aldım dün fakat Türkçe olmadığından ötürü oynanmıyor. Ondan ötürü korsan indirdim Türkçe var fakat böyle hata alıyorum. Hata giderilebilmesi için Daemon Tools'un eski sürümü gerekiyor. Sanal sürücü açıyorum mds mdf ekliyorum hata veriyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı