Windows 10 Daemon Tools Windows'un bu sürümünde çalışmıyor hatası

Kerem Bayer

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar konuyu tam olarak nereye açacağımı bilemediğimden buraya açtım öncelikle yanlış yaptıysam özür dilerim. Konuya dönecek olursak , Windows 10 1607 anniversary güncelleştirmesinden sonra Daemon Tools çalışmamaya başladı. Hata da tam olarak şu şekilde;
Bu uygulama bu bilgisayarda çalıştırılamaz. Daemon Tools windowsun bu sürümünde çalışmıyor. Daha fazla bilgi edinin şeklinde.
Araştırdım biraz ve windows 10 1607 güncelleştirmesinde Daemon Toolsun Windowstan kaldırıldığını öğrendim. Doğru ise bu peki Daemon Tools gereken durumlarda ne yapacağız? Bunun bir alternatifi ya da bir çözüm yolu var mı Daemon Toolsu çalıştırmak gibi? Teşekkürler.

Artık deamon tools'a ihtiyaç kalmadı.İso dosyasına çift tıkladığın anda açıyor.
Daemon Tools ile mount edilecek dosyalar ya da ne bileyim eski oyunlar için sanal disk oluşturmam gerektiğinde ne yapacağım? Mesele Lord Of The Rings: Batlle For Middle Earth 2 oyunu için böyle bir işlem yapmam gerekiyor. Nasıl olacak bu ?

Sanal disk olarak açıyor zaten ISO dosyalarını Windows 10.
Sağ tıkla, birlikte aç, Windows gezgini dersen sanal sürücü olarak açar. Mesela bunlar Daemon Tools olmadan oluştu.

2016-08-25_194701.png

Aynı sorun bende de oldu bu yüzden programı kaldırmak istiyorum fakat yine bu program çalıştırmıyor deyip kaldırmayı engeliyor. Nasıl PC den kaldırabilirim

arkadaşlar aynı sorun bende de var keşke windows güncelleştirmeseydi kendini diyorum daemon tools u kaldırdı arkadaş win 10 da kendinde iso var demiş ama bende lord of the rings 2 oynuyorum fakat onun imaj dosyaları .mds ve .mdf uzantılı onları nasıl göstereceğiz ? yeni sürümde de oyun kabul etmiyor açmıyor acill yardım.

arkadaşlar aynı sorun bende de var keşke windows güncelleştirmeseydi kendini diyorum daemon tools u kaldırdı arkadaş win 10 da kendinde iso var demiş ama bende lord of the rings 2 oynuyorum fakat onun imaj dosyaları .mds ve .mdf uzantılı onları nasıl göstereceğiz ? yeni sürümde de oyun kabul etmiyor açmıyor acill yardım.
sorunu çözdün mü bilmiyorum ama
MDF, MDS Uzantılı Dosyaları Açmak

yok henüz çözemedim kardeşim win10 nun iso dosyalarını açmasıyla alakalı bir durum değil bu eski bir oyun olduğu için bfm1 deamon tools eski sürümü 4.1.3 mü neydi o açıyordu ve rahatlıkla giriyorduk şimdi giremiyorum :( ACİLLL YARDIMM MDF,MDS UZANTI AÇMAM LAZIM

Arkadaşlar Diamond tools ultra v4.x.x Windows 10'da sıkıntısız çalışıyor, halada kullanıyorum. Sıkıntı v5.x.x'den sonrasında var, birde lite serisinde.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı