Windows 10 "Deamon Tools Windows'un bu sürümünde çalıştırılamaz" Sorunu

Cazzarie

Kilopat
İyi günler, bilgisayarıma tıkladığımda ''Bu uygulama bu bilgisayarda çalıştırılamaz, Deamon Tools Windows'un bu sürümünde çalıştırılamaz.'' Hatasını alıyorum. Deamon Tools ne alaka onu bile çözebilmiş değilim. Neden olduğunu anlayamadım ama herhangi bir dosya açmaya kalktığımda da bu hatayı alıyorum. Örneğin C: deki bir dosya ya da D:'deki bir dosyayı. Bu olaydan hemen önce bilgisayar güncelleme yapmıştı ondan olabileceğini düşünüyorum. Sorunumu nasıl çözebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten Daemon Tools ile alakalı değilmiş sorun. Sorun Windows ile alakalı. Windows dosyaları hasar almış, Windows'u yeniden kurarak sorunda çözüm arayabilirisiniz.

İleride başka sorunlar yaratır format atmadan çözerseniz. Örneğin bilgisayar yavaşlayabilir çünkü temiz kurulum olmaz.

Hiç bir dosyaya giremiyorum o yüzden istedim dosyadan flasha program aracılığı ile atıp öyle format atmayı düşündüm, hali hazırda flash da boş çünkü.
Bu yöntemle format iyi değildir ayrıca bu yöntemle formatlayamazsınız, sadece Windows'un üzerine yada eski Windows'a ek olarak ayrı bir Windows kurabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı