Windows 10 deneme sürümü nasıl kurulur?

goujian

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, ben yeni bir sistem aldım. Sistemi aldığım yer bilgisayarı FreeDOS şekilde yolluyormuş. Ben bu sisteme Windows 10 Pro deneme sürümü kurmak istiyorum, sonra OEM key satın alacağım. Ama deneme sürümünü nasıl indireceğimi bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lisans girmeden kullanırsanız sonsuz deneme sürümüne sahip olursunuz.

OEM Key, laptop markası tarafından işlenen bir anahtardır. Windows yüklü olduğu zaman gelir. Harici OEM key satan var mı bilmiyorum.
Deneme sürümüne gelecek olursak, Windows 10 yüklediğiniz anda zaten anahtar kurmadıysanız o deneme sürümüdür.

Lisans girmeden kurulum yaparsanız deneme sürümü kullanmış olursunuz, etkinleştirmek için KMSpico türevi programlara başvurmayın, OEM key almayı düşündüğünüzü söylemişsiniz zaten, ama ben yine de Microsoft'tan almadığınız sürece bunlara para vermenizi önermem çünkü ücretsiz bir şekilde Crack'e başvurmadan dijital lisans edinebilirsiniz;

Yanlış hatırlamıyorsam öyleydi.
Teşekkürler.

Lisans girmeden kurulum yaparsanız deneme sürümü kullanmış olursunuz, etkinleştirmek için KMSpico türevi programlara başvurmayın, OEM key almayı düşündüğünüzü söylemişsiniz zaten, ama ben yine de Microsoft'tan almadığınız sürece bunlara para vermenizi önermem çünkü ücretsiz bir şekilde Crack'e başvurmadan dijital lisans edinebilirsiniz;
OEM Key, laptop markası tarafından işlenen bir anahtardır. Windows yüklü olduğu zaman gelir. Harici OEM key satan var mı bilmiyorum.
Deneme sürümüne gelecek olursak, Windows 10 yüklediğiniz anda zaten anahtar kurmadıysanız o deneme sürümüdür.
Lisans girmeden kullanırsanız sonsuz deneme sürümüne sahip olursunuz.

Net hatırlayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı