Windows 10 diski görmüyor

AbuzerDAG

Picopat
Yer
Bikini Bottom
Windows 7'de kullandığım HDD'yi Windows 10 Bilgisayarıma taktım burdan sonrasına gidemedim. Temel diske dönüştür deyince içindekileri silmekten söz ediyor. İçindekileri silmeden bunu nasıl yaparım?

1699139616052.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde bozulmaması lazım. Bluetooth açınca Wifi sinyalinin zayıfladığına şahit oldum. Çünkü Bluetooth ile Wifi aynı adaptör üzerinden çalışıyor. Ama USB nin böyle yapması garip. Farklı bir port denediniz mi?
Farklı bir porta taktım hocam yabancı diskleri al deyince hard diskimi bağladım. Dediğiniz gibi wifi adaptörünü başka portlara taktım sorun bir süre devam etti ama kesildi herhalde. HDD kullanan biri olarak sese alışığım ama kasa masanın üstünde fena bir titreme oluyor bu normal midir? Bunu düzeltmenin yolu var mıdır?

Farklı bir porta taktım hocam yabancı diskleri al deyince hard diskimi bağladım. Dediğiniz gibi wifi adaptörünü başka portlara taktım sorun bir süre devam etti ama kesildi herhalde. HDD kullanan biri olarak sese alışığım ama kasa masanın üstünde fena bir titreme oluyor bu normal midir? Bunu düzeltmenin yolu var mıdır?
Titremenin nedenini yakalaman lazım. Bilgisayar masaüstü mü?
Fanların dengesizliğinden ya da güç kaynağı fanının dengesizliğinden olabilir. HDD nin dönüşünün bilgisayarı titretecek kadar sarsacağını düşünmüyorum. O dereceye gelirse bozulur zaten.

Titremenin nedenini yakalaman lazım. Bilgisayar masaüstü mü?
Fanların dengesizliğinden ya da güç kaynağı fanının dengesizliğinden olabilir. HDD nin dönüşünün bilgisayarı titretecek kadar sarsacağını düşünmüyorum. O dereceye gelirse bozulur zaten.
Bilgisayar masaüstü, fanlar dengeli, sistem yeni, güç kaynağı fanının dengesizliğini nasıl anlarım?

Geri
Yukarı