Windows 10 "DRIVER IRQL NOT LESS OR EQUAL" Hatası

Rovildi

Kilopat
Daha fazla  
Dün geceden beri 3 defa bu hatayla karşılaştım arkadaşlar. Ne olmuş olabilir?

fSCp0jL2.jpg

Genelde sürücülerde bir uyumsuzluk meydana geldiğinde bilgisayar bu hatayı verir.
atikmdag.sys uzantısı öyle sanıyorum ki ekran kartı ile ilgili, ekran kartı driverını DDU ile silip daha dikkatli bir şekilde kurmanızı öneririm.

Genelde sürücülerde bir uyumsuzluk meydana geldiğinde bilgisayar bu hatayı verir.
atikmdag.sys uzantısı öyle sanıyorum ki ekran kartı ile ilgili, ekran kartı driverını DDU ile silip daha dikkatli bir şekilde kurmanızı öneririm.

Sonuçta asıl problem minidump dosyası okununca ortaya çıkacak. 2 gündür şöyle bir sorun var amd tarafından bir güncelleme geliyor şu sıra sık çıkarıyorlar sanırım güncelliyorum opsiyonel 12.3'e sonra arayüzünden 12.2'yi gösteriyor falan bir gariplik var yazılımda. Ben temiz yükleme için amd'nin kendi programı olan amdcleanuputility'i kullanıyorum o da bütün amd parçarını siliyor en azından.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı