Windows 10 Düşük İnternet Hızı Sorunu

Açıkçası bilmiyorum nedenini ama gereksiz bir programa benziyor.Ben dün Dell 7577 sipariş etttim, forumlarda gezerken görmüştüm bunu.Yardımcı olabildiğime sevindim.

ben bu bilgisayarı almakta hiç iyi etmedim çidden berabt bir bilgisayar 1050ti felan var ama çalışmıyor bilgisayar ne yaparsan yap fps artmıyor sanki içinde ekran kartı var ama %40 felan çalışıyor ayarları değişsende fps artmıyor değişmiyor bile rainbow 6 da 70-100 arası fps alıyodum sonra 40-50 ye düştü hâlâ da öyle normalde en yüksek ayarlar otomatik olarak gözüküyordu şimdi en düşük ayarlar otomatik olarak gözüküyor. Bir çok yere soru sordum cevap almaya çalıştım ama düzelmiyor bilgisayar. Aynı bilgisayar arkadaştada var senin alıcağın ondada aynı problem var HDMİ ile bir monitöre bağlayınca düzeliyor fakat geçici bir çözüm.

Bu hız testini hangi siteden yaptınız ?
Ookla dan yapıyordum fakat sorun düzeldi.

Son düzenleme:
ben bu bilgisayarı almakta hiç iyi etmedim çidden berabt bir bilgisayar 1050ti felan var ama çalışmıyor bilgisayar ne yaparsan yap fps artmıyor sanki içinde ekran kartı var ama %40 felan çalışıyor ayarları değişsende fps artmıyor değişmiyor bile rainbow 6 da 70-100 arası fps alıyodum sonra 40-50 ye düştü hâlâ da öyle normalde en yüksek ayarlar otomatik olarak gözüküyordu şimdi en düşük ayarlar otomatik olarak gözüküyor. Bir çok yere soru sordum cevap almaya çalıştım ama düzelmiyor bilgisayar.

Ookla dan yapıyordum fakat sorun düzeldi.
Donanımsal sorunu yok cihazın, ben de böyle problem yaşarsam
ne var ne yok denerim. Baktım bu iflah olmuyor, garantiye veririm. Onlar da bana çözüm sağlamazsa iade alırım. Ben hallolabileceğini düşünüyorum.

Garanti bir şey yapamaz büyük ihtimal bende göndermeyi üşündüm parça değişimi yapsalar bile sıkıntının devam ediceğini tahmin ediyorum içsel bir problem değil bu bu modellerin çoğunda aynı sıkıntı var yazılımsal olduğunu düşünüyorum eğer içsel bir sıkıntı olsaydı dell bu modeli satmayı bırakırdı diye düşünüyorum. Ben bakalım işe yarıcak mı diye minecraft indirip açtım 20 fps zor alıyorum :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı