Windows 10 elektrik kesintisi sonrası "Otomatik onarım onaramadı" ekranında kaldı

Daha fazla  
RAM
8x8 16 3200mhz
SSD veya HDD modeli
M2 ssd 512gb
Ekran kartı
Rx 6800 gaming z trio
Anakart
B450 h
İşlemci
Amd ryzen 5 5600
Merhaba arkadaşlar, bugün PC de işim çıkmıştı ve bir şeylere bakarken aniden elektrik kesildi.
1 2dk sonra tekrar geldi ve elektrik geldiğinde otomatik onarım bilgisayarınızı onaramadı diye hata veriyor.
Yardım ederseniz çok sevinirim, içindeki dosyalarım vs. gitmemesi benim çok önemli.

Not: Güvenli mod çalışmıyor.

16900562704953615570119479679662.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelişmiş Seçeneklerdeki Sistem Geri Yükleme menüsüne girebilirsiniz. Geri yükleme noktası yoksa dosyalarınız orada mı diye bakabilir, oradaysa onları yedekleyip format atabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, bugün PC de işim çıkmıştı ve bir şeylere bakarken aniden elektrik kesildi.
1 2dk sonra tekrar geldi ve elektrik geldiğinde otomatik onarım bilgisayarınızı onaramadı diye hata veriyor.
Yardım ederseniz çok sevinirim, içindeki dosyalarım vs. gitmemesi benim çok önemli.

Not: Güvenli mod çalışmıyor.

Eki Görüntüle 1872727
Elektrik kesintisi sonrası bu tür hatalar normaldir, komut istemini yönetici olarak açın ve şunu yazın:

bootrec /fixboot
bootrec /fixmbr
bootrec /rebuildbcd
sfc /scannow

Ardından gelişmiş seçeneklerden başlangıç onarmayı başlat, bu sorunu çözmez ise teknisyene götürmeni öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı