Windows 10 Enterprise LTSC deneyimim

DenizAras

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba son zamanlarda Windows 7 çok kastığı ve droplar girdiği için Windows 10 Lite sürümünü yükledim, ve dünyanın en mantıklı seçimini yaptım diyebilirim.
Performans konusunda mükemmel diyebilirim, birebir Windows 7 kadar hızlı. Normal Windows 10 sürümü ile çok büyük fark var, 1GB ekran kartı 2 GB RAM ve çift çekirdekli bir işlemcili makinede mükemmel performans verdi açıkçası, Google Maps 60 FPS ve gene kasan sitelerde 60 FPS diyebilirim. Eğer ki düşük sistemli bir makineniz varsa kesinlikle bu sürümü önerebilirim (1809) sürümünü indirin. Aksi taktirde aynı performansı sağlamayabilirsiniz, ve ATLAS OS ve diğer modifiyeli Windows sürümlerine gerek kalmadığını düşünüyorum. (yani işin kısası kesinlikle kurun pişman olmazsınız)

Merhaba son zamanlarda Windows 7 çok kastığı ve droplar girdiği için Windows 10 Lite sürümünü yükledim, ve dünyanın en mantıklı seçimini yaptım diyebilirim.
Performans konusunda mükemmel diyebilirim, birebir Windows 7 kadar hızlı. Normal Windows 10 sürümü ile çok büyük fark var, 1GB ekran kartı 2 GB RAM ve çift çekirdekli bir işlemcili makinede mükemmel performans verdi açıkçası, Google maps 60 FPS ve gene kasan sitelerde 60 FPS diyebilirim. Eğer ki düşük sistemli bir makineniz varsa kesinlikle bu sürümü önerebilirim (1809) sürümünü indirin. Aksi taktirde aynı performansı sağlamayabilirsiniz, ve atlas OS ve diğer modifiyeli Windows sürümlerine gerek kalmadığını düşünüyorum. (yani işin kısası kesinlikle kurun pişman olmazsınız)

Web sayfalarindan FPS sayimi yapildigini ogrendim, teşekkür ederim.
Onun disinda Windows 10 HDD'de kasiyor diyen arkadaslara 10 milyonuncu cevap olmustur umarim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Performans konusunda mükemmel diyebilirim, birebir Windows 7 kadar hızlı. Normal Windows 10 sürümü ile çok büyük fark var, 1GB ekran kartı 2 GB RAM ve çift çekirdekli bir işlemcili makinede mükemmel performans verdi açıkçası, Google Maps 60 FPS ve gene kasan sitelerde 60 FPS diyebilirim. Eğer ki düşük sistemli bir makineniz varsa kesinlikle bu sürümü önerebilirim (1809) sürümünü indirin. Aksi taktirde aynı performansı sağlamayabilirsiniz, ve ATLAS OS ve diğer modifiyeli Windows sürümlerine gerek kalmadığını düşünüyorum. (yani işin kısası kesinlikle kurun pişman olmazsınız)
hocam nasıl lisansladınız acaba

Hocam nasıl indirdiniz acaba?

Buyurun hocam hem 64 Bit hem de 32 Bit ve 2021-2019 sürümleri mevcut.
(y*sak link olduğu için full kelimesini değiştiriyorum bir tane fazla L koyuyorum silin)

Güvenlik güncellemesi alsa en iyisi Windows 7 ama almıyor.

Hocam ben o tarz şeyleri dert etmiyorum ama bence Windows 7 kur bir de ESET kur (antivirüs) hem hafif hem de her şeye karışmıyor.

Geri
Yukarı