Windows 10 etkinleşmiş gözüküyor

Makaleler
3
2 Ay önce Windows'u etkinleştiremiyorum diye format atmıştım. Format attıktan sonra yine etkinleştiremiyordum (Microsoft sunucularına ulaşamıyor) fakat çok garip bir olay başıma geldi. Format attıktan sonraki gün bilgisayarı açtığımda sağ alttaki gıcık olduğum "Windows'u Etkinleştir" yazısı gelmedi. Bende merak ettim girdim ayarlara baktım:

w.PNG

al.PNG

Windows'u etkinleştirmeden açılmayacak her şey açılmış durumda:
ALL.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Nasıl açıldı bilmiyorum. Ne KMSpico ne de başka bir crack programı kullandım. Virüs, malware, trojan hiçbir şey yok bilgisayarda. Tertemiz yani. KMSpico gibi crack programlarına da karşıyım ayrıca bunu belirteyim. Windows 10'u resmen beleş gibi kullanıyorum şu anda. Daha önce başıma hiç böyle bir olay gelmemişti :D . Resmen ben saldım kendi kendine etkinleşti ya :D .

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni format attıysan bir sürelik deneme lisansı veriyor o süre dolunca lisanssız duruma düşer.
Yukarıda söylediğim gibi formatın üstünden 2 ay geçti ve ben aynı şekilde kullanıyorum Windows'u. Denemelik bir şey değil yani. Deneme olsaydı şimdiye bitmiş olması lazımdı. Bir çeşit hata ama nasıl oldu bilmiyorum :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı