Windows 10 Etkinleştirildi

Alike07

Kilopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Taraftar - Holigan - Armaya sevdalı
Beyler Win 8.1den 10'a geçtim. 8.1'i KSM diye bir şey ile etkinleştirmiştim 10'a geçtiğinde ise etkin görünüyordu kafam karıştı şimdi?

capture-20150731-195505.png

Ürün anahtarınız YTMG3- ile mi başlıyor? Eğer bununla başlıyorsa o ürün anahtarı size özel değil herkesin kullanabileceği insider ürün anahtarıdır.

Ürün anahtarınız YTMG3- ile mi başlıyor? Eğer bununla başlıyorsa o ürün anahtarı size özel değil herkesin kullanabileceği insider ürün anahtarıdır.

Hocam bendede insider anahtarı girilmiş yükseltme yapıldığı zaman çözümü nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözümü beklemek herkeste aynı sorun var gibi gözüküyor. Ben orijinal Windows'a geri döndüm. Tekrar reserve ettim bekliyorum. @SypeR arkadaşımızda aynı sorunu yaşamış. Windows 10'un ürün anahtarı dağıtımıyla ilgili bir sorunu var galiba.

Çözümü beklemek herkeste aynı sorun var gibi gözüküyor. Ben orijinal Windows'a geri döndüm. Tekrar reserve ettim bekliyorum. @SypeR arkadaşımızda aynı sorunu yaşamış. Windows 10'un ürün anahtarı dağıtımıyla ilgili bir sorunu var galiba.

Hocam son bir sorum var yükseltme yaptım şimdi ayarlardan sıfırla yapsam sistemime faydası olurmu çünkü 2 tane hata ile karşılaştım ; mağaza açılmıyor hata kodu veriyor 2.si microsoft hesabımı bağlayamıyorum hata vermekte.

Hiç bir sorun yok. Sizin lisansınızın etkinleştirmesini, donanım kaydı ile yapıyor. VL lisans gibi, düşünebilirsiniz.

Hocam şöyle bir şey duydum donanım kimlikleri farklı oluyormuş ürün anahtarı aynı cmd'den bakıyorum sürümüm pro kalıcı aktifleştirildi diyor retail sürüm yazıyor.

Hiçbir sorun yokta ondan mı ürün anahtarı, insider ürün anahtarı gözüküyor. @immortalizm :)
Bence eski orijinal sürümüne dön yok ama illa kullanacağım ben böyle diyorsan sıfırlama yapabilirsin herhangi bir mahsuru yok format gibi düşün. @DelightOnline

Dediğin gibi. Windows böyle bir yol izlemiş. Bu konuda yapacak pek bir şey yok. @DelightOnline

Dostum, herkes isterdi, Windows' un kişiye özel bir anahtar vermesini. Ama bunu sitelerinde açıklamışlar. Senin kullandığın donanıma özgü lisanslama yapıyor. @4454

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    2,3 KB · Görüntüleme: 655
Hiçbir sorun yokta ondan mı ürün anahtarı, insider ürün anahtarı gözüküyor. @immortalizm :)
Bence eski orijinal sürümüne dön yok ama illa kullanacağım ben böyle diyorsan sıfırlama yapabilirsin herhangi bir mahsuru yok format gibi düşün. @DelightOnline

Yok hocam dönmek istemiyorum açıkçası rezerve simgesi gelmiyor birde indirme işlemi sıkıntılı bu şekilde kullanmak istiyorum tavsiyeniz ayarlardan sıfırlamak mı ?

Dediğin gibi. Windows böyle bir yol izlemiş. Bu konuda yapacak pek bir şey yok. @DelightOnline

Dostum, herkes isterdi, Windows' un kişiye özel bir anahtar vermesini. Ama bunu sitelerinde açıklamışlar. Senin kullandığın donanıma özgü lisanslama yapıyor. @4454

Hocam yani şuanki lisanslama geçicimi yoksa kalıcımı normalde kalıcı diyor 2.si ayarlardan sıfırlama yapsam sıkıntı gidermi bazı forumlarda temiz kurulum yaparsanız lisansınız gelir demişler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı