Windows 10 Etkinleştirildi

Gitmez aynı PC' de dilediğin kadar, sıfırlama yapabilirsin. Hazır satılan sistemler gibi. (Recovery Mantığı)

Senin cihazına verilen, ürün kimliği geçerli oluyor. @4454 Yani donanım gittiğin de lisans da gidiyor. Belki müşteri hizmetleri vasıtası ile aktarım sağlanabilir, ama bunun doğruluğu henüz kanıtlanamadı. O açıdan bir şey diyemem.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,5 KB · Görüntüleme: 549
O ürün anahtarı değil, ürün kimliği. :) Ben ürün anahtarını sordum size. Ürün anahtarı harf ile başlar. Aida64 programı ile ürün anahtarını öğrenebilirsin. @Silinen üye
Benim cihazımda ürün kimliği farklı olabilir bu gayet normal. Fakat ürün anahtarının senin bilgisayarının ürün anahtarıyla aynı olması saçma. Bu şekilde etkinleştirme olmaz. Windows forumlarına baktım, orada da çözüm yok. @immortalizm

Dostum, seninle hemfikirim. Keşke herkese bir anahtar verselerdi. Ama Microsoft' un dediği; işinize gelirse geçin, gelmezse geçmeyin. Size kalmış, mantığı. ;)Umarım bu konu hakkında bir değişikliğe giderler. Eskiyi getir, yeniyi götür kampanyaları gibi. Windows 8.1 anahtarımızı verelim. Windows 10 anahtarını götürelim. Ama öyle bir yol izlemeyecek gibi görünüyor MS. @4454

Son düzenleme:
Benim de YTM43 ile başlıyor. Windows'um orjinal mi ? Bir sorun olur mu ? Bir de yüklü işletim sisteminde Windows 8.1 yazıyor Windows 10 yazması gerekmiyor mu ?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    38,2 KB · Görüntüleme: 664
O Aidata 64' den olması lazım. Son sürüme güncellersen sorun çözülür. Windows 8.1' i yükseltme yöntemi ile orijinal lisans ile Windows 10' a geçmiş isen bir sıkıntı olmaması lazım.;) @Eray Savage

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    9 KB · Görüntüleme: 540
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı