Windows 10 Yüklerken Otomatik Etkinleştirildi

thebigboss

Hectopat
Benim PC Windows 8 Single Language'di, Windows 10'a geçmeyi düşündüm. UEFI'den sıfır kurulum yaptım ve sistem seçme seçeneği çıkmadı, otomatik kendisi Windows 10 Home Single Language yüklemiş. Bir de lisans da istemedi hiç, otomatik kendisi lisanslanmış sanırım.

Ekran Alıntısı.PNG
sdsd.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen benim de başıma geldi her zaman çıkan sistem seçeneği çıkmadı ve kendisi etkinleşti. Onda da Windows 8.1 Single Language sürümü lisansı vardı fakat Win8'den değil Win7'den geçiş yaptık.

BIOS'unda hangi sürümün keyi varsa onu otamatik tanır ve otomatik etkinleştirir o sürümü yükler.

Geçen benim de başıma geldi her zaman çıkan sistem seçeneği çıkmadı ve kendisi etkinleşti. Onda da Windows 8.1 Single Language sürümü lisansı vardı fakat Win8'den değil Win7'den geçiş yaptık.
Benim bir tanıdığımın bilgisayarına da (Önceki işletim sistemi Win. 7 idi) Sıfırdan Windows 10 Kurduk etkinleşmedi. Neden acaba? :)

Benim bir tanıdığımın bilgisayarına da (Önceki işletim sistemi Win. 7 idi) Sıfırdan Windows 10 Kurduk etkinleşmedi. Neden acaba? :)
Şuana kadar birçok kurulum yaptım, ilk defa rastladım böyle bir şeye ve bahsettiğim bilgisayara daha önce çok sayıda Windows kurduk. Bu arada bilgisayarda Win7 kuruluydu ama stok olarak Win8 ile gelmişti.
Hocam böyle olması dahamı iyi acaba?
Hiç bilmiyorum kullanıyoruz öyle 😁

Şuana kadar birçok kurulum yaptım, ilk defa rastladım böyle bir şeye ve bahsettiğim bilgisayara daha önce çok sayıda Windows kurduk. Bu arada bilgisayarda Win7 kuruluydu ama stok olarak Win8 ile gelmişti
Bilgisayarın altında Lisans kodu yazıyor, ama bu kodu Windows kabul etmiyor. Lisans, Windows Vista'ya ait.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı