Windows 10 etkinleştirilemiyor daha sonra tekrar deneyin

Hakan Tarhan

Hectopat
Katılım
16 Aralık 2014
Mesajlar
35
Yükseltmede sorun çıkmaz. Siz şu adımları izleyin. İSO'yu indirin yükseltme seçeneğini şecin işlemleri tamamlayın sonrasında İSO'yu usb'ye yada dvd'ye yazın sıfırdan kurun, kurulumda lisans key'i isteyen kısmı geçin zaten kurulum tamamlanınca aktif olacak.
İso indiriyorum 10 dakkadır %0 da
 

Dosya Ekleri

  • dasdazx.png
    dasdazx.png
    90,2 KB · Görüntüleme: 407

alibasb

Decapat
Katılım
8 Haziran 2015
Mesajlar
95
Şimdi ben Windows 10 u etkinleştirdim 2 3 gündür kullanıyorum ama format atmayı düşünüyorum. Yeni kurduğum Windows 10 a hangi keyi gireceğim.
 

kaspa

Hectopat
Katılım
9 Ekim 2014
Mesajlar
738
Key girmeyeceksin. Key sorduğu zaman bu kısmı atlama seçeneğini kullanarak kuruluma devam edeceksin. Kurulumdan sonra -çevrimiçi olduğunda- Windows otomatik olarak etkinleşecek.
 

onursarp

Decapat
Katılım
28 Haziran 2015
Mesajlar
63
Arkadaşlar bende şuan korsan Win7 var ama BIOS ta Win8.1 anahtarı gömülü. Marka PC de önyüklü gelmişti. Ben yükseltme yaparsam lisanssız olacak Win10. Temiz kurulumda bu BIOS taki anahtarı kullanacak mı? Yoksa ben yine lisanssız bir Win10 ile mi karşılaşacağım?
 
KS
grey123

grey123

Hectopat
Katılım
21 Mayıs 2014
Mesajlar
19
Bir kelimeyi yanlış yazdığım için beni 3 gün yasaklayan moderatöre teşekkürü borç bilerek kendi konuma cevap yazmak istiyorum.
Öncelikle bu tarz yasaklama işlemlerinde lütfen biraz insaflı olun moderatörler.
Benim bu foruma girme sebebim her yazdığım kelimede yasaklanmak değil. 36 yaşında insanım bir izmir karşıyakalı olarak'ta türkçe imla hatalarını sizden öğrenecek değilim.
Bu şekilde her yazdığım konuyu yasaklayacaksanız girmem bu foruma olur biter.
Şimdi yasaklayın bir zahmet hesabımıda silin.
 

Ahmet Tekin

Hectopat
Katılım
18 Eylül 2013
Mesajlar
58
Makaleler
1
Yer
Niğde
Ben windows 10 update ettim. Baktım ürün anahtarı etkinleştirilmişti sıkıntı yoktu. Daha sonra temiz kurulum yapmak istedim. ISO burada: Windows 10 Doğru versiyonu indirdim ve usb boot hazırladım. Temiz kuruluma başlarken, daha en başta key girmeni istiyor Windows 10 (atlama seçeneği de mevcut.) Neyse ben keyimi girdim; fakat "Ürün anahtarı çalışmadı. Lütfen kontrol edip tekrar dene." yazdı. Sonuç olarak hâlâ çözüm arıyorum. Temiz kurulum olmuyor.

Yükseltme yaptığın windows 10 sürümünde seri numarası okuyan herhangi bir programla windows'un seri numarasını kaydedip temiz kurulumda bu şifreyi kullanabilirsin.
 
Yukarı