Windows 10 etkinleştirilemiyor daha sonra tekrar deneyin

Yükseltmede sorun çıkmaz. Siz şu adımları izleyin. İSO'yu indirin yükseltme seçeneğini şecin işlemleri tamamlayın sonrasında İSO'yu usb'ye yada dvd'ye yazın sıfırdan kurun, kurulumda lisans key'i isteyen kısmı geçin zaten kurulum tamamlanınca aktif olacak.
İso indiriyorum 10 dakkadır %0 da

Dosya Ekleri

• dasdazx.png
    dasdazx.png
    90,2 KB · Görüntüleme: 425
Şimdi ben Windows 10 u etkinleştirdim 2 3 gündür kullanıyorum ama format atmayı düşünüyorum. Yeni kurduğum Windows 10 a hangi keyi gireceğim.

Key girmeyeceksin. Key sorduğu zaman bu kısmı atlama seçeneğini kullanarak kuruluma devam edeceksin. Kurulumdan sonra -çevrimiçi olduğunda- Windows otomatik olarak etkinleşecek.

Arkadaşlar bende şuan korsan Win7 var ama BIOS ta Win8.1 anahtarı gömülü. Marka PC de önyüklü gelmişti. Ben yükseltme yaparsam lisanssız olacak Win10. Temiz kurulumda bu BIOS taki anahtarı kullanacak mı? Yoksa ben yine lisanssız bir Win10 ile mi karşılaşacağım?

Bir kelimeyi yanlış yazdığım için beni 3 gün yasaklayan moderatöre teşekkürü borç bilerek kendi konuma cevap yazmak istiyorum.
Öncelikle bu tarz yasaklama işlemlerinde lütfen biraz insaflı olun moderatörler.
Benim bu foruma girme sebebim her yazdığım kelimede yasaklanmak değil. 36 yaşında insanım bir izmir karşıyakalı olarak'ta türkçe imla hatalarını sizden öğrenecek değilim.
Bu şekilde her yazdığım konuyu yasaklayacaksanız girmem bu foruma olur biter.
Şimdi yasaklayın bir zahmet hesabımıda silin.

Ben windows 10 update ettim. Baktım ürün anahtarı etkinleştirilmişti sıkıntı yoktu. Daha sonra temiz kurulum yapmak istedim. ISO burada: Windows 10 Doğru versiyonu indirdim ve usb boot hazırladım. Temiz kuruluma başlarken, daha en başta key girmeni istiyor Windows 10 (atlama seçeneği de mevcut.) Neyse ben keyimi girdim; fakat "Ürün anahtarı çalışmadı. Lütfen kontrol edip tekrar dene." yazdı. Sonuç olarak hâlâ çözüm arıyorum. Temiz kurulum olmuyor.

Yükseltme yaptığın windows 10 sürümünde seri numarası okuyan herhangi bir programla windows'un seri numarasını kaydedip temiz kurulumda bu şifreyi kullanabilirsin.

Benzer bir sorunu bende yaşadım, şöyle bir çözüm buldum.
https://www.technopat.net/sosyal/konu/Çözüm-windows-10-etkinleştirme-sorunları.231264/

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı