Windows 10 etkinleştirilmediğinde ne olabilir?

Chev Chelios

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar! Geçen günlerde bilgisayarıma Windows 10 yükledim, ve sonrasında Windows'u etkinleştirmemi istiyor ve bilgisayarı kişiselleştiremiyorum. Acaba bu uzun vadede sorun yaratır mı? Yoksa sadece kişiselleştirememle mi kalır?

Bir sıkıntı olmaz ama fazla verim alamazsın ama tavsiyem etkinleştirmem lazım ya da internet üzerinden Key'ler satılıyor alabilirsin.

Merhabalar! Geçen günlerde bilgisayarıma Windows 10 yükledim, ve sonrasında Windows'u etkinleştirmemi istiyor ve bilgisayarı kişiselleştiremiyorum. Acaba bu uzun vadede sorun yaratır mı? Yoksa sadece kişiselleştirememle mi kalır?

Sorun yaratmaz ama istersen internetten OEM Key alabilirsin orijinal Windows kullanmış olursunuz ve fiyatları 20 TL'ye falan da var almak isterseniz Windows 10 Pro Dijital Lisans Anahtarı Süresiz Orjinal Hemen Teslim emailinize gönderiliyor Key Windows'u etkinleştir deyip Key'i yapıştırıyorsunuz bitti.

Sağ altta sinir edici bir "Windows'u Etkinleştir" yazısı ve kişiselleştirme özelliğinin kapalı olması dışında pek de bir şey göremedim ben fakat Windows 8.1'de sürekli önüne ayarlar kısmından etkinleştirme kısmı çıkıyordu.

Geri
Yukarı