Windows 10 etkinleştirilmemişken güncelleme yapmak

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Benim bilgisayarımda Windows 10 education kurulu. Yalnız ürün anahtarı vs. girmedim sağ alt tarafta Windows etkinleştir yazıyor. Hiçbir şekilde crack uygulamadım. Windows Update'den güncellemeler geldiğinde güncellersem bir sorun çıkar mı?

İmkanım var hocam fakat satıcılara güvenemiyorum pek.

Hocam henüz dün Pro Retail Key satın aldım ve şu an etkinleştirdim kullanıyorum. Link atabilirim. Adınıza fatura düzenlenip mail olarak da iletiliyor. Ayrıca link referanslı ve şu konudan aldım.

70.PNG

Bence etkinleştirme imkanınız varken deneme sürümü kullanmayın, OEM veya Retail alacağınız Key'ler dijital lisans olarak geçmekte, Microsoft'tan direk almadığınız sürece bunlara para vermenizi önermem çünkü dijital lisans edinmenin ücretsiz hem de yasal olduğunu düşündüğüm bir yöntemi var, konuyu incelerseniz daha iyi anlayacaksınız;

Bence etkinleştirme imkanınız varken deneme sürümü kullanmayın, OEM veya Retail alacağınız Key'ler dijital lisans olarak geçmekte, Microsoft'tan direk almadığınız sürece bunlara para vermenizi önermem çünkü dijital lisans edinmenin ücretsiz hem de yasal olduğunu düşündüğüm bir yöntemi var, konuyu incelerseniz daha iyi anlayacaksınız;

• Arama çubuğuna CMD yazıp girelim.
  • Ardından slmgr -dli yazıp ENTER tuşuna basalım.
  • Çıkan kutucuğun açıklama kısmında lisans türünüzü (RETAIL, OEM veya VOLUME_MAK) olarak görebilirsiniz.

Hocam şu işlemi yapar mısınız? Nasıl bir key tanımlanmış merak ediyorum.

Geri
Yukarı