Windows 10 etkinleştirme aracı

MGZINAKS

Centipat
Windows 10'a ilk defa format atacağım için kuzenimden yardım istedim(deneme sürümüydü).Format sonrası kuzenim Windows'u etkinleştirmiş nasıl yaptığını sorunca KMS adlı bir programı kullanmış. Şu an birkaç yorum okudum bu programın zararlı olabileceği tarzdan, böyle bir şey doğru mudur? Ayrıca bu şeyi nasıl kaldırabilirim?

Windows 10'a ilk defa format atacağım için kuzenimden yardım istedim(deneme sürümüydü).Format sonrası kuzenim Windows'u etkinleştirmiş nasıl yaptığını sorunca KMS adlı bir programı kullanmış. Şu an birkaç yorum okudum bu programın zararlı olabileceği tarzdan, böyle bir şey doğru mudur? Ayrıca bu şeyi nasıl kaldırabilirim?
Arama kısmına "Program Ekle ve ya Kaldır" yazın. Orada "KMS" ve ya "KMSpico" ona bir kere tıklayıp kaldıra tıklayın.

KMS; Windows'u başka bir server a bağlayıp etkinleştirmiş gibi gösterir.

Kullanmayin oyle yazilimlar. Silip internetten ucuz bir fiyata Key alin. Almasaniz da altta Windows etkinleştir yazisi varken kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı