Windows 10 etkinleştirme

lnkoom

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir yerden key satın aldım ama key etkinleştirilmiyor, korsan key vardı önceden, aldığım yer de adminstratör olarak giriş yapıp CMD'den bir şeyleri yazmamı istemiş onu da denedim olmadı ne yapmam gerekiyor.

aldığın yer umarım güvenilirdir. ben de senin gibi key aldım ama format atıp o şekilde etkinleştirdim.hayırlı olsun bu arada.

1- Nereden aldınız?
2-Aktifleşmiyor derken uyarı mı veriyor? Anahtar bulunamadı mı diyor? Tam olarak ne oluyor?
3-CMD'den bir şey yazmanızı isteyen key (anahtar) aldığınız yer ise yüksek ihtimalle dolandırıcıdır.

webtekno.com/windows-10-urun-anahtari-nasil-ogrenilir-h96693.html
webtekno.com/windows-10-urun-anahtari-nasil-ogrenilir-h96693.html
Bu yazanlardan .vbs uzantısıyla alakalı olanı uygula. Çıkan keyi key girme bölümüne gir. işe yarıyor deneim.

Güvenli bir satıcıdan aldığına emin misin?

2 gün önce arkadaşım aldı onda sorun olmadı.
1- Nereden aldınız?
2-Aktifleşmiyor derken uyarı mı veriyor? Anahtar bulunamadı mı diyor? Tam olarak ne oluyor?
3-CMD'den bir şey yazmanızı isteyen key (anahtar) aldığınız yer ise yüksek ihtimalle dolandırıcıdır.

Pttawmden aldım 2 gün önce arkadaşım aldı onda sorun olmadı diye ben de aldım.
Anahtar bulunamadı diyor.
NOT: Yukarıdaki yöntemleri uyguluyor ve lisans anahtarınızı etkinleştirme yapamıyorsanız, korsan Windows 10 kullandığınız için lisans anahtarını değiştir fonksiyonunuz kilitlenmiş olabilir. Bu sorunu çözmek için administrator hesabıAnızdan giriş yapmanız gerekebilir. Eğer administrator hesabınız yoksa; Başlat menüsüne "CMD" yazalım ve komut penceresine sağ tık yapalım ve "Yönetici olarak çalıştır"diyelim. Daha sonra açılan pencereye "Net user administrator /active: Yes" kodunu yazalım. Artık administrator hesabınız aktiftir. Oturumunuzu kapatın ve administrator hesabınıza giriş yapın. Daha sonra yukarıdaki işlemleri uygulayın. Sorununuz çözülecektir. Sorununuz çözülmediyse üzülmeyin sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz :) Sorunlarınızı bize mail yoluyla bildirebilirsiniz. Mail de bana CMD'den yaz dedikleri şey de bu
Hata veriyor mu etkinleştirme anahtarını girince ne diyor?
Ekran görüntüsü 2021-11-24 224827.png

2 gün önce arkadaşım aldı onda sorun olmadı.

Pttawmden aldım 2 gün önce arkadaşım aldı onda sorun olmadı diye ben de aldım.
Anahtar bulunamadı diyor.
NOT: Yukarıdaki yöntemleri uyguluyor ve lisans anahtarınızı etkinleştirme yapamıyorsanız, korsan Windows 10 kullandığınız için lisans anahtarını değiştir fonksiyonunuz kilitlenmiş olabilir. Bu sorunu çözmek için administrator hesabıAnızdan giriş yapmanız gerekebilir. Eğer administrator hesabınız yoksa; Başlat menüsüne "CMD" yazalım ve komut penceresine sağ tık yapalım ve "Yönetici olarak çalıştır"diyelim. Daha sonra açılan pencereye "Net user administrator /active: Yes" kodunu yazalım. Artık administrator hesabınız aktiftir. Oturumunuzu kapatın ve administrator hesabınıza giriş yapın. Daha sonra yukarıdaki işlemleri uygulayın. Sorununuz çözülecektir. Sorununuz çözülmediyse üzülmeyin sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz :) Sorunlarınızı bize mail yoluyla bildirebilirsiniz. Mail de bana CMD'den yaz dedikleri şey de bu

Eki Görüntüle 1225031
Yüksek ihtimalle Microsoft tarafından engellenmiş toplu bir lisans kodu olabilir ama her ihtimale karşı CMD'den bir "slmgr.vbs –dli" veya "slmgr.vbs –dlv" yazın mevcut lisans durumunuzu öğrenin eğer bir lisansınız çıkarsa kaldırır/siler tekrar denersiniz ama zaten bir lisansınızı görmüyor ona rağmen bu hatayı alıyorsanız ilk başta belirttiğim üzere kod engellenmiştir diye düşünüyorum.
Not: Bu aktifleştirme işlemini bir de Windows'u kurduktan sonra deneyin.

Yüksek ihtimalle Microsoft tarafından engellenmiş toplu bir lisans kodu olabilir ama her ihtimale karşı CMD'den bir "slmgr. Vbs –dli" veya "slmgr. Vbs –dlv" yazın mevcut lisans durumunuzu öğrenin eğer bir lisansınız çıkarsa kaldırır/siler tekrar denersiniz ama zaten bir lisansınızı görmüyor ona rağmen bu hatayı alıyorsanız ilk başta belirttiğim üzere kod engellenmiştir diye düşünüyorum.
Not: Bu aktifleştirme işlemini bir de Windows'u kurduktan sonra deneyin.

Bulunan lisansları sildim arka plandan falan da temizledim yine olmadı.

Bulunan lisansları sildim arka plandan falan da temizledim yine olmadı.
Eğer virüs, başka lisans, bağlı Microsoft hesabıyla ilişkili bir sorun yoksa (kısaca engel teşkil edecek) kod belirttiğim üzere engellenmiş olabilir. Aldığınız yerle irtibat kurmaya çalışın.
Not: Aldığınız yer size yönetici iznini aktive edip denemenizi tavsiye etmiş ama bahsettiğiniz üzere o da işe yaramamış.

Geri
Yukarı