Windows 10 etkinleştirme yazısında PC donuyor

Vhexfr

Hectopat
Windows 10'u Recep Baltaş'ın sitesinde paylaştığı Windows'u bilgisayarıma kurdum. Soruna gelirsek Windows'u etkinleştir yazısı geldiğinde bazenleri PC aşırı yere donmaya başlıyor. Sürekli reset atmak zorunda kalıyorum ne yapmalıyım?

Başka bir sürümün ISO dosyasını Boot edip deneyebilirsiniz. Ben 1 hafta kadar önce 2.0 bellekle Recep Baltaş'ın verdiği mayıs 2020 sürümünü kurdum sıkıntı yaşamadım. Pcniz eski ise UEFI desteklediğinden emin olunuz. Ya da belleğe Boot'u yanlış yapmış da olabilirsiniz baştan Boot etmeyi deneyin Rufus ayarlarını SS atın.

Başka bir sürümün ISO dosyasını Boot edip deneyebilirsiniz. Ben 1 hafta kadar önce 2.0 bellekle Recep Baltaş'ın verdiği mayıs 2020 sürümünü kurdum sıkıntı yaşamadım. Pcniz eski ise UEFI desteklediğinden emin olunuz. Ya da belleğe Boot'u yanlış yapmış da olabilirsiniz baştan Boot etmeyi deneyin Rufus ayarlarını SS atın.
Sistem yeni Recep Baltas'ın yaptiklarinin aynisini yaptim. Bida tekrar format atmayi dusunuyorum tekrar ederse win 7 ye dusurcem maalesef

Geri
Yukarı