Windows 10 etkinleştirme

RuthlesSxd

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Merhabalar. Yeni bilgisayar aldım sağ alttaki Windows'u etkinleştir ve birkaç ayarı yapamamam biraz sıkmaya başladı. İnternetten araştırdım ve şu videoyu buldum videodaki gibi yaparsam sıkıntı çıkar mı? Bilgisayara zarar gelsin istemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar. Yeni bilgisayar aldım sağ alttaki Windows'u etkinleştir ve birkaç ayarı yapamamam biraz sıkmaya başladı. İnternetten araştırdım ve şu videoyu buldum videodaki gibi yaparsam sıkıntı çıkar mı? Bilgisayara zarar gelsin istemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
MAK key kullanırsan %98 ihtimalle bilgisayarına zarar verir.

Bunu al bence hem MAK key çıkarsa yenisini veriyorlar ve dehşet bir destek sistemi var.

Hocam yapmayın verileriniz çalınmasını istemiyorsanız sizi KMS sunucularina baglicak. En fazla gidin 15 20 TL'lik oem key veya retail key alın daha iyi.

Önceden oluyordu. Geçenlerde denediğimde çalışmadı. Denemeyin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı