Çözüm Windows 10 Fall Creators Update Oyunlarda ve Tam ekranda sorunlar

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
1903 kullanıyorum.
Hayır 1903 sürümünü kullanıyorum. Oyun modunu ayarlardan kapattığım fps kaybı oldu. Açmak bana sadece 20-30 civarında bir fps kazandırıyor. ''Tam ekran iyileştirmeleri devre dışı bırak'' seçeneği de etkin. Fakat yine de akıcılık sorunu var. Bayadır uğraşıyorum çözemedim laptop kullanıyorum. Fps olarak 100 üzerinde bir değer almama rağmen akıcılık yok. Temiz kurulum, driver temiz kurulum, neredeyse her ayarı düzgün yapmama rağmen yine de fps akıcılık sorunu var. Önceden böyle bir problemim yoktu. Nasıl düzelir bir türlü çözemedim.
Konu 1709 için bu konuda ne işiniz var?

Bilmiyorsan bilmiyorum yaz, ya konu Windows 10 tam ekranda sorunlar. 1709 versiyonda sorunlar mı ? Hem bilmiyorsun hem de ukala ukala cevap yazıyorsun.
Ukala ve bilgisiz olan sizsiniz. Konu başını okumadığınız ne kadar da belli oluyor, daha build isimlerini bilmiyorsunuz. Kurallardan da bihabersiniz.

Arkadaşım "Tam ekran devre dışı bırak" seçeneği 1903 sürümünde de var. Demek ki 1903 sürüm kullanan bir insan da bu konudan yararlanabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı