Windows 10 Film DVD'si hazırlamak

BrkOz

Kilopat
Daha fazla  
Evde Sony DAV DZ260 ev sistemi var. Eski bir sistem olduğu için DVD hazırlamakta zorlanıyorum. mp4 formatında bir film indirdim fakat bunu DVD'ye attığımda oynatıcı okumuyor. Nero Burn ile yazmaya çalıştığımda da "bu dosyaya ulaşılamıyor" hatası alıyorum. Bir türlü çıkamadım işin içinden. Yardım edebilecek olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzenli olarak cd yapan birisi değilim. Ama yapacağım zaman kullandığım program ''BurnAwareFree'' kullanışlı bir program tavsiye ederim.

Düzenli olarak cd yapan birisi değilim. Ama yapacağım zaman kullandığım program ''BurnAwareFree'' kullanışlı bir program tavsiye ederim.
peki dostum video converter programı arıyorum bilgin var mı ? mp4 den vob a çevirmem lazımmış
Evde Sony DAV DZ260 ev sistemi var. Eski bir sistem olduğu için DVD hazırlamakta zorlanıyorum. mp4 formatında bir film indirdim fakat bunu DVD'ye attığımda oynatıcı okumuyor. Nero Burn ile yazmaya çalıştığımda da "bu dosyaya ulaşılamıyor" hatası alıyorum. Bir türlü çıkamadım işin içinden. Yardım edebilecek olan var mı?
EDİT: .mp4 videoyu .vob dosyasına çevirdim. Nero ve diğer CD yazma programları kabul etmedi. ben de elimle AUDIO_TS ve VIDEO_TS dosyaları oluşturup videonun içine .vob olan film dosyasını atıp cd ye yazdım ama yine işe yaramadı. programların da yapacağı buydu zaten. işin içinden çıkamadım. önceden daha kolaydı bu işler sanki. bilen eden varsa yardım etsin

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı