Çözüldü Windows 10 Format Atarken Yetersiz Alan Uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oyuncucips

Decapat
Yer
Kedili Sokak
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben yanlışlıkla tema kurarken imageres.dll dosyasını bozmuşum. Bu yüzden kilit ekranında PIN girdiğin yer gözükmüyor. O yüzden Windows'u sifirlamaya karar verdim. F8 tuşuyla Windows'u sıfırlamaya çalıştım ama diskimde alan olmadığı için hata verdi ne yapmalıyım. Flaş belleğim yok ve bilgisayardan pek anlamam. 😞

Merhaba arkadaşlar. Ben yanlışlıkla tema kurarken imageres.dll dosyasını bozmuşum. Bu yüzden kilit ekranında PIN girdiğin yer gözükmüyor. O yüzden Windows'u sifirlamaya karar verdim. F8 tuşuyla Windows'u sıfırlamaya çalıştım ama diskimde alan olmadığı için hata verdi ne yapmalıyım. Flaş belleğim yok ve bilgisayardan pek anlamam. 😞
Güvenli modda açmayı deneyip dosya temizleyin ve sonra tekrar deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfırlama eskidi. Temiz kurulum yapın.

Sıfırlama eskidi. Temiz kurulum yapın.
Zaten sorumda flaş belleğim yok demiştim.

Evet, bende edinin bir tane diyorum. Sıfırlama bence pek sağlıklı değil.
Temiz kurulum yapmayacağım. Zaten buradaki herkes sadece iki bişey biliyor. Güncelleme ve temiz kurulum. Söylediğim bir şey doğrultusunda cevap verin.
Windows 10 mu kullanıyorsunuz?
Başlığı mı göremediniz yoksa telefonunuzda bir sorun mu var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı