Format Atarken Yetersiz Pil Uyarısı

philirzac

Centipat
Daha fazla  
Dostlar, biraz eski bir laptopa sahibim. Bataryası ölü. Fişe bağlı çalışıyor. Laptop açayım derken bir baktım press a key diyor. Gene sıfırlamış. Genelde kapanma aşamasında fişini çekince ve fişte fazla durunca yapıyor. Artık alıştım.

Format atmaya çalışıyorum ama şimdi pil seviyesi %20'nin altında diyor. Bataryayı söküp gene denedim yine aynı. Ne yapmalıyım bilen var mı?

IMG_20230808_201111.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler ben daha önce hep formatı şu şekilde yaptım Windows kurulu usbyi pcye taktım sonra start easy flash seçeneğine basıp orda ne yükleniyordu amacım Windows kurmak şuan sistemde bir Windows da kurulu değil
Siz nasıl bir kurulum yaptınız bilmiyorum ama bana çok garip geldi.
Şuradaki rehberi takip edin. Easy Flash BIOS güncellemeye yarıyordu diye biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BIOS update kısmından format nasıl oluyor anlamadım. Neyse BIOS menüsündeki herşeyin fotosunu çekip atın yardımcı olalım. Menüler markadan markaya değişiyor çünkü.

BIOS update kısmından format nasıl oluyor anlamadım. Neyse BIOS menüsündeki herşeyin fotosunu çekip atın yardımcı olalım. Menüler markadan markaya değişiyor çünkü.
Arkadaşın bu videodaki BIOS'a sahip olduğunu düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı