Windows 10 format atmaya çalışırken ‘windows 0 sürücüsünün 2 bölümüne yüklenemiyor' hatası

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire RX 6650 XT 8Gb Gaming Nitro OC+ // i5 11400F (Stok fan) // Msı B560M Pro-E // Kıoxıa Excerıa G2 (1TB) // GF SERIES GF600 // Msı Vampiric 100R // Lenovo D24-20 // SteelSeries Prime // Xrades 80x30 MaousePad // Windows 11 Pro
Arkadaşımın bilgisayarına format atmaya çalışırken bu hatayı alıyorum bu hatayı nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• 206fc0f3-4cca-40e4-a260-0a02cdebaadb.jpeg
    206fc0f3-4cca-40e4-a260-0a02cdebaadb.jpeg
    96,2 KB · Görüntüleme: 21
Hocam format usbnizin doğru çalıştığından emin misiniz? Hiç başka bir bilgisayara format attınızmı o USB'den.

Hayır başka bir format atmadım o USB ile.

Şu videodan izleyip kurmuş arkadaşlar yanlışmı kurulmuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Windows7 Kullanıcısı USB yanlışmı kurulmuş sorun nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yanlışda kurmamış hocam anlamadımki YouTube üzerinden araştırın belki bulabilirsiniz.
@Enes3078 bir bakar mısın?

@GalaxySal450 bir bakar mısın reis rica etsem.

Yanlışda kurmamış hocam anlamadımki YouTube üzerinden araştırın belki bulabilirsiniz.
@Enes3078 bir bakar mısın?

@GalaxySal450 bir bakar mısın reis rica etsem.

@566156 hocam lütfen bir bakar mısınız?

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• IMG_3778.png
    IMG_3778.png
    249,9 KB · Görüntüleme: 11
Diğer forumda Recep Baltaş hocam şöyle bir mesaj paylaştı bende anlamadım yanlışmı doğru mu?

Doğru demiş hocam tekrardan format USB'si hazırlayacaksınız Recep baltaşa söyleyin o anlatır size yeni forumdan yardım alın hocam benim bildiklerim bu kadar zaten yeni forumda yarına kadar banım var yardım alabilirsiniz oradaki arkadaşlardan.

Diğer forumda Recep Baltaş hocam şöyle bir mesaj paylaştı bende anlamadım yanlışmı doğru mu?

Hocam siz MBR ile biçimlendirdiğinizden olmuş bunlar zaten Recep Baltaş linkte bırakmış oradaki gibi yapın tekrar deneyin kurmayı.

Hocam siz MBR ile biçimlendirdiğinizden olmuş bunlar zaten Recep Baltaş linkte bırakmış oradaki gibi yapın tekrar deneyin kurmayı.

Hocam sorunda orada zaten flasha yazmayı ben yapmadım arkadaş yaptı ben sanırım yanlış videoyu gönderip hata yaptım yine de canı sağ olsun sağ olun.👍🏻

Hocam sorunda orada zaten flasha yazmayı ben yapmadım arkadaş yaptı ben sanırım yanlış videoyu gönderip hata yaptım yine de canı sağ olsun sağ olun.👍🏻

Problem değil hocam siz yanlış göndermemişsiniz videoda yanlış gösterilmiş MBR yerine gtp yapması lazımdı orayı zaten Techolay'da daha da yardımcı olurlar size benim bildiklerim bu kadar iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı