Windows 10 format sonrası kilitleniyor

Enes KAYADELEN

Hectopat
RAM
8gb ddr4 2666mhz
SSD veya HDD modeli
Kingston sv 120 gb
Ekran kartı
Gtx 1650 oc edition
Anakart
Msi z170a pro
İşlemci
İ3 6100
Windows 10 kurdum bilgisayara ilk 5 dakika falan sıkıntı yok sonra birden PC kilitleniyor klavye falan çalışmıyor CTRL-alt falan yapılmıyor hiçbir şekilde mouse imleci falan kayboluyor, PC'yi kapat aç yapınca da düzelmiyor tekrar format atarsam düzeliyor ama yine tekrar aynı şey oluyor ne yapmam lazım.

Düzgün format attığınızdan emin misiniz? Eksik veya sorunlu atmış olabilirsiniz.

Düzgün format attığınızdan emin misiniz? Eksik veya sorunlu atmış olabilirsiniz.

Resim atıyorum gördüğünüz gibi açtığım programlar gözükmüyor mouse imleci kendi kendine yok oluyor klavye çalışıyor ama herhangi bir işe yaramıyor.

Dosya Ekleri

• 16759415726596240236011367796466.jpg
    16759415726596240236011367796466.jpg
    98 KB · Görüntüleme: 18
Resim atıyorum gördüğünüz gibi açtığım programlar gözükmüyor mouse imleci kendi kendine yok oluyor klavye çalışıyor ama herhangi bir işe yaramıyor.

Nasıl format attınız USB'ye yazdırıp mı attınız.

Benim tercihim Windows 10 ISO sunu boş bir USB'ye yazdırıp UEFI format atmanızı tercih ederim.
Buradan aracı indirip USB'ye yazdırabilirsin. Eğer yapamazsan yardım ederim.

Evet USB ile yaptım videoda açtığım programlar masaüstünde gözükmüyor kullanamıyorum.

USB'yi biçimlendirip tekrar verdiğim linkten USB'ye yazdırıp format atın.

Windows 10 kurdum bilgisayara ilk 5 dakika falan sıkıntı yok sonra birden PC kilitleniyor klavye falan çalışmıyor CTRL-alt falan yapılmıyor hiçbir şekilde mouse imleci falan kayboluyor, PC'yi kapat aç yapınca da düzelmiyor tekrar format atarsam düzeliyor ama yine tekrar aynı şey oluyor ne yapmam lazım.
Hocam benim bir arkadaşımda buna benzer bir durum yaşamıştı. Usb ile 2 - 3 kez format attık durum aynı. Sonra DVD ye yazdırıp format attık sorun çözüldü. Belki sizde deneyebilirsiniz. Bir dvd ye windows u yazdırıp deneyin. DVD niz yoksa internetten alabilirsiniz. Geçen bir arkadaşta bu siteyi önermişti bende bu satıcıdan alış veriş yaptım. Güvenilir. Diğer Beyaz Dizüstü Bilgisayar Yeni Online Satın Al

Laptop mu masaüstümü kullanıyorsunuz.

Geri
Yukarı