Windows 10 kilitleniyor

inlvrama

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Direk sorunuma geçeceğim. Tüm gün sıkıntıdan oyun oynayan biriyim. Ve bazen yanlışlıkla Windows tuşuna vb. basabiliyorum. Oyundan çıktığımda mesela dosya gezginine girmek istedim diyelim açılmıyor. Sol alttaki Windows tuşuna tıklıyorum Windows menüsü açılmıyor. Onun hemen sağındaki arama tuşuna basıyorum yine arama menüsü gelmiyor. Yani bu her oyundan sonra olmuyor. Ama genelde yaşıyorum bu durumu. Bir şeyleri yanlışlıkla kitliyor muyum yoksa başka bir sorun falan mı var anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Canım kardeşim normal şartlarda kullanıcın arızalanmış. Denetim Masası'ndan kullanıcı hesaplarına gir ve yeni bir kullanıcı oluştur. Tüm dertlerin biter.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ama eğer sistemin AMD ise sıkıntı var demektir, sürücü uyuşmazlıkları, işlemci içi komut setlerinin yürütülmesinde sıkıntılar vs... Ama Intel sistem ise ve sisteminde AMD ile ilgili hiçbir kart yoksa yeni kullanıcı oluştur bütün dertlerin biter kardeşim.

Selamlar arkadaşlar. Direk sorunuma geçeceğim. Tüm gün sıkıntıdan oyun oynayan biriyim. Ve bazen yanlışlıkla Windows tuşuna vb. basabiliyorum. Oyundan çıktığımda mesela dosya gezginine girmek istedim diyelim açılmıyor. Sol alttaki Windows tuşuna tıklıyorum Windows menüsü açılmıyor. Onun hemen sağındaki arama tuşuna basıyorum yine arama menüsü gelmiyor. Yani bu her oyundan sonra olmuyor. Ama genelde yaşıyorum bu durumu. Bir şeyleri yanlışlıkla kitliyor muyum yoksa başka bir sorun falan mı var anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Fn+12 basıyor olabilirmisiniz 11 de olabilir
O tuş windows tuşunu kitliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı