Windows 10 formatından sonra laptop donuyor

OA_Gunes

Hectopat
Yer
Favoriten
İyi akşamlar. Dün laptopuma Windows 10 formatı attım. Gerekli sürücüleri kurdum ve güncelliklerini kontrol ettim. Ancak Google'da takılırken, YouTube'da video izlerken donmalar yaşıyorum. Yardımcı olabilecek var mıdır?

Windows formattan sonra arka planda gereksiz bir şeyler indiriyor bazen. Microsoft Store girip bir bakın. Veya Microsoft hesabıyla bağlandıysan Onedrive yedeklenen dosyaları yeniden yüklemeye çalışıyordur.

Büyük ihtimalle sürücü kaynaklı problem ben Windows 11'de yaşadım sistem acayip bellek yiyordu Intel'in grafik sürücüsünün güncel olanı yükledim düzeldi ancak Intel'in driver Update programı güncel sürücüyü yüklemiyor ona güvenmeyin.

Büyük ihtimalle sürücü kaynaklı problem ben Windows 11'de yaşadım sistem acayip bellek yiyordu Intel'in grafik sürücüsünün güncel olanı yükledim düzeldi ancak Intel'in driver Update programı güncel sürücüyü yüklemiyor ona güvenmeyin.
Hocam attığınız linkteki driveri kurdum. Ancak kasmalar hâlâ mevcut...

O sistemin kasması anormal gibi geliyor bana peki BIOS sürümü güncel mi bazen BIOS'dan da kaynaklı optimizasyon problemi olabiliyor nadiren.
Bir de Windows Update güncellemelerini yaptın mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı