Windows 10 formatından sonra sistem hata veriyor

• Konuyu başlatan forta
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 71
  • Görüntüleme 481
Şu an hala Valorant'a girerken bilgisayarı yeniden başlatın diyor 2-3 kere başlattım ama hala aynısını söylüyor. GeForce Experience 0x0003 hatası da devam ediyor.

Tekrar format atsam düzelir mi? BIOS güncellemesi yaptığım için mi bir sıkıntı oldu acaba?

Kral düzelmezse format at Home kur en iyisi.

format.PNG

Ekran Alıntısı234.PNG

USB belleği taktığım zaman bu şekilde geliyor bir sıkıntısı yok diye düşünüyorum.

Şu an hala Valorant'a girerken bilgisayarı yeniden başlatın diyor 2-3 kere başlattım ama hala aynısını söylüyor. GeForce Experience 0x0003 hatası da devam ediyor.
Nvidia nın 0x0003 hatasınına uğrayan başka biri:
"
Sorunu çözebildim, çünkü sürücülerin C: sürücüsüne yüklenmesi gerekiyor, sürücüleri kaldırıp yeniden yüklemeyi denedim ama işe yaramadı.
Yani benim için işe yarayan şey şuydu
Sürücüleri Update Drivers & Optimal Playable Settings resmi web sitesinden indirin.
1: Nvidia sürücülerini kaldırın, Experince ile başlayın ve sistemin gerektirdiği sayıda yeniden başlatın.
2: Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni açın ve Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion'ı arayın
3: ProgramFilesDir'i bulun ve çift tıklayın ve C:\Program Files'ı yerleştirin
4: Aynısını ProgramFilesDir (x86) ile yapın, C:\Program Files (x86) yerine yerleştirin
5: Pencereleri kapatın ve yeniden başlatın, ardından resmi Nvidia web sitesinden indirilen sürücüleri yükleyin.
6: Yönetici olarak çalıştırın ve yükleyin-Tamam-Sürücü ve Deneyim-Özel-Temiz kurulum gerçekleştirin.
Hazır.
Umarım size yardımcı olur :)
"

Sı.

Sıkıntı yok bende de böyle olması gerek bu zaten.

Kurarken video izleyerek kuruyorum detaylı bir düzgün kurulum videosu atabilir misiniz oradaki aşamaları takip edip yapayım. Disk bölümünde sadece biçimlendir yapmıştım sil vs. gibi bir şey yapmadım doğrusunu yapayım bir hata yaptım gibi geliyor ilk kez böyle bir şey yaşıyorum :D

1711475682980.png

Bu ne hocam?

Format atarken önce diskleri biçimlendirip sonra silip Yeniden 1 disk oluşturup Windows'u kurun.

Kurarken video izleyerek kuruyorum detaylı bir düzgün kurulum videosu atabilir misiniz oradaki aşamaları takip edip yapayım. Disk bölümünde sadece biçimlendir yapmıştım sil vs. gibi bir şey yapmadım doğrusunu yapayım bir hata yaptım gibi geliyor ilk kez böyle bir şey yaşıyorum :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

NVIDIA nın 0x0003 hatasınına uğrayan başka biri:
"
Sorunu çözebildim, çünkü sürücülerin C: Sürücüsüne yüklenmesi gerekiyor, sürücüleri kaldırıp yeniden yüklemeyi denedim ama işe yaramadı.
Yani benim için işe yarayan şey şuydu.
Sürücüleri Update Drivers & Optimal Playable Settings resmi web sitesinden indirin.
1: NVIDIA sürücülerini kaldırın, Experience ile başlayın ve sistemin gerektirdiği sayıda yeniden başlatın.
2: Kayıt defteri düzenleyicisi'ni açın ve Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion'ı arayın.
3: Programfilesdir'i bulun ve çift tıklayın ve C:\program Files'ı yerleştirin.
4: Aynısını programfilesdir (X86) ile yapın, C:\program files (X86) yerine yerleştirin.
5: Pencereleri kapatın ve yeniden başlatın, ardından resmi NVIDIA web sitesinden indirilen sürücüleri yükleyin.
6: Yönetici olarak çalıştırın ve yükleyin-tamam-sürücü ve deneyim-özel-temiz kurulum gerçekleştirin.
Hazır.
Umarım size yardımcı olur :)
"

Formattan sonra düzelir umarım :D

Formattan sonra düzelir umarım :D
Madem format atacaksınız. Formattan sonra ilk işiniz bilgisayarı kullanmadan Windows Update bölümünden Bütün updateleri yapmanız.
Ayrıca 10 Pro kurun Home değil.

Eki Görüntüle 2151372

Bu ne hocam?

Format atarken önce diskleri biçimlendirip sonra silip Yeniden 1 disk oluşturup Windows'u kurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Daha onun ne olduğunu bilmiyorsun dediklerine bak :)

Yeni konular

Geri
Yukarı