Windows 10 formatından sonra sistem hata veriyor

• Konuyu başlatan forta
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 71
  • Görüntüleme 489
Driver'da kurarsınız temiz düzelir.

Bütün driverları kurdum aslında ama delirtti beni bu işler :D

Madem format atacaksınız. Formattan sonra ilk işiniz bilgisayarı kullanmadan Windows Update bölümünden bütün Update'leri yapmanız.
Ayrıca 10 Pro kurun Home değil.

Daha onun ne olduğunu bilmiyorsun dediklerine bak :)

10 Pro'dan vazgeçmem zaten hocam. Bu formatta Windows Update'i sonradan yapmıştım belki ondan olmuştur.

NTFS dosyalarıymış görmedim.
Madem format atacaksınız. Formattan sonra ilk işiniz bilgisayarı kullanmadan Windows Update bölümünden Bütün updateleri yapmanız.
Ayrıca 10 Pro kurun Home değil.

Daha onun ne olduğunu bilmiyorsun dediklerine bak :)
Windows 10 Pro'nun daha ağır bir işletim sistemi oldugunu ve aşırı boş hizmetler içerdiğini biliyormusunuz? Home kurun geçin hızlı stabil kullanırsız gereksiz hizmetler olmaz

Aynı zamanda aynı dosyalar bende yok soru sormak da suç ise :D

1711476025700.png

NTFS dosyalarıymış görmedim.

Windows 10 Pro'nun daha ağır bir işletim sistemi oldugunu ve aşırı boş hizmetler içerdiğini biliyormusunuz? Home kurun geçin hızlı stabil kullanırsız gereksiz hizmetler olmaz

Aynı zamanda aynı dosyalar bende yok soru sormak da suç ise :D

Eki Görüntüle 2151385
Sizde yok mu? :D
Evet ben hizmetlerin hepsini biliyorum ama sen biliyor musun ki?
1711476300860.png

Kral yazılımın link atsana güzelmiş .d

Ancak Pro kurmaması daha iyi olur performans açısından :D
Sen home demedin mi az önce ben mi yanlış hatırlıyorum?
Asıl en gereksiz hizmetler onda ayrıca Pro daki 3 5 hizmeti kapattıktan sonra en performanslı versiyon oluyor.
Linke gelicek olursak :) Görseldeki uygulama benim geliştirdiğim bir uygulama İnşallah Yazın yayınlarda Yarı beta şekilde Microsoft storeda ve oluşturacağım kendi web sitemde yayınlayacağım. Birden çok işleve yarıyor.

Sen Home demedin mi az önce ben mi yanlış hatırlıyorum?
Asıl en gereksiz hizmetler onda ayrıca Pro'daki 3 5 hizmeti kapattıktan sonra en performanslı versiyon oluyor.
Linke gelecek olursak :) Görseldeki uygulama benim geliştirdiğim bir uygulama inşallah Yazın yayınlarda Yarı beta şekilde Microsoft Store da ve oluşturacağım kendi web sitemde yayınlayacağım. Birden çok işleve yarıyor.

Ben Home tavsiye ediyorum zaten.

Fakat Pro'da cidden gündelik kullanmayacak hizmetler var arkada RAM kullanıyor onlar.

(Programı GitHub'da yayınlıyabilirsin.)

Sürücü 1 bölüm 2 ve sürücü 0 bölüm 3'ü biçimlendir dedikten sonra yeni demek lazım mı ikisine de?

Dosya Ekleri

• IMG_20240326_211047.jpg
    IMG_20240326_211047.jpg
    351,4 KB · Görüntüleme: 5
  • IMG_20240326_211039.jpg
    IMG_20240326_211039.jpg
    348,7 KB · Görüntüleme: 5

Yeni konular

Geri
Yukarı