Windows 10 gerekli mi?

chills

Picopat
Yer
evdeym
Sizce Windows 10 gereklimi bildiğiniz gibi çok fazla RAM yiyor memnun olan yok hep hata alıyorlar. Çok yer kaplıyor gibi sebeplere hak verilmeli mi veya başka bir deyişle Windows 8.1 mi Windows 10 mu? (Her açıdan)

4 GB RAM'li bilgisayarımla çok akıcı bir şekilde Valorant - CS:GO oynayabiliyorum.(Windows 10 Pro)

Valorant CS:GO'yu bende oynuyorum kanka
1617775307881.png

Steam dışındaki uygulamaları kapatıncaki hal

Arkadaşlar bu RAM mevzusu çok fazla açıldı ve gereksiz buluyorum. Şöyle diyeyim.
RAM miktarınız fazlaysa trafiği daha fazla alana yaydığından veri iletimi için daha fazla RAM bellek kullanılır.
Windows 10 RAM sömürmüyor, sadece trafiği geniş bir alana yayıyor. Gidip 4GB RAM kullanırsanız tabii ki o oranda ve sürekli kullanır.

8GB RAM varken 4GB kullanırdı ama sıkıntı yoktu açıkçası. 16GB RAM yaptım bilgisayarı hala daha fazla kullanıyor ama hala daha bir sıkıntı yok.

Arkadaşlar bu RAM mevzusu çok fazla açıldı ve gereksiz buluyorum. Şöyle diyeyim.
RAM miktarınız fazlaysa trafiği daha fazla alana yaydığından veri iletimi için daha fazla RAM bellek kullanılır.
Windows 10 RAM sömürmüyor, sadece trafiği geniş bir alana yayıyor. Gidip 4GB RAM kullanırsanız tabii ki o oranda ve sürekli kullanır.

8GB RAM varken 4GB kullanırdı ama sıkıntı yoktu açıkçası. 16GB RAM yaptım bilgisayarı hala daha fazla kullanıyor ama hala daha bir sıkıntı yok.
Ben 8gb ram im.

Geri
Yukarı