Windows 10 gerekli programlar ve ayarlar

escolcay

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayara 2 gün önce Windows 8 yüklettim ve Windows 10'a yükselttim. Bilgisayarda bu programlar vardı. Tabi AMD programını ben yükledim ve Visual C++ Larıda birlikte yüklemiş. ( Gerekli oldugunu düşünüyorum ) Gereksiz ise yazarsanız dilebilirim. Evet burada gördügünüz eksik ve lazım olabilecek program varsa yazarsanız sevinirim. Ve windows 10 için önerebileceginiz ayarlar var mı? Hız olsun güvenlik olsun vs. Teşekkürler.
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Size CCleaner programını öneririm. Windows'u gereksiz çöp dosyalardan, Registry hatalarından arındırır. Windows 10 için önerebileceğim ayar yok, fakat size önerim yükselttikten sonra C:\'deki "Windows.old" 'u silin geri dönmeyecekseniz. En az 5-10 GB alan kazanırsınız, hatta daha fazla bile olabilir.

@Murat5038 Ustad sen cok bilgili birine benziyorsun. Ozel mesaj nasil atiliyor bulamadigimdan burdan etiketleyip yazdim. Bilgisayardaki olmamasi gereken programlari nasil bulup temizleyebilirim? Tesekkurler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı