Çözüldü Windows 10 GT635M ile Tam Uyumlu Değil Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sürücü 2. resimde yüklenmediğini gösteriyor. Konuda nasıl alattı isem o şekilde kurman lazım yoksa hata alırsın.

Özür dilerim bu resmi silmeyi unutmuşum, ilk önce yüklemeyi yanlış yapmıştım. Cmd'yi yönetici olarak çalıştırmamıştım.

Şuan driver güncel.

asdasd.png

Sürücüyü yükleyince düzelecek diye birşey demedim. Win 10 sürücüsünü çıkarmadım daha. Win 10 sürücüsü olmadan aynı uyarıyı verecektir. Sadece sürücü güncellemiş olursun.

Win 10'un driverinı ne zaman çıkarırsın? Emeğin için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende GT635M kullanıyorum fakat bende sıkıntı yok.

Benim de ASUS K55VJ sahip bir laptopum var. Windows 10 sadece oyunlarda çok sorunlu
oyun dışında her şey çok hızlı 5 sn'de açıp kapatıyorum pc'yi.

Sürücü kuruyorum. Öyle oyunlarda hiç bir sıkıntı yok bilgisayar kapatıp açınca oyun sorunlu oluyor. Her pc açılışta Nvidia sürücüsünü kuruyorum. NVIDIA 355.82 versiyonu kullanıyorum. Çözdünüz mü bunu?

• ASUS K55VJ
  • i7 3630QM 2.4 Ghz
  • GT635M 128 bit
  • 8 GB RAM
  • 750 GB 7200 RPM HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de ASUS K55VJ sahip bir laptopum var. Windows 10 sadece oyunlarda çok sorunlu
oyun dışında her şey çok hızlı 5 sn'de açıp kapatıyorum pc'yi.

Sürücü kuruyorum. Öyle oyunlarda hiç bir sıkıntı yok bilgisayar kapatıp açınca oyun sorunlu oluyor. Her pc açılışta Nvidia sürücüsünü kuruyorum. NVIDIA 355.82 versiyonu kullanıyorum. Çözdünüz mü bunu?

• ASUS K55VJ
  • i7 3630QM 2.4 Ghz
  • GT635M 128 bit
  • 8 GB RAM
  • 750 GB 7200 RPM HDD
Bu konunun sizle alakası yoktur. Sorununuz varsa yeni konu açıp soru sorun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı