Çözüldü Windows 10 GT635M ile Tam Uyumlu Değil Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İster Windows 10'a geçince ister şimdi. Şuan kullandığın sürüm zaten düşüktür.

NVDİA SÜRÜMÜ:311.54
En iyisi ben 29 temmuzu bekliyeyim. Windows 10'a geçtikten sonra yükleyeyim.
Model Kodu:CN.TKI-3230C
Model Adı:CASPER NIRVANA NB 15.6 (CKY.3230-4L35V-S)
[TBODY] [/TBODY]

NVDİA SÜRÜMÜ:311.54
En iyisi ben 29 temmuzu bekliyeyim. Windows 10'a geçtikten sonra yükleyeyim.
Model Kodu:CN.TKI-3230C
Model Adı:CASPER NIRVANA NB 15.6 (CKY.3230-4L35V-S)
[TBODY] [/TBODY]
Dediğim gibi sürümün Casper çıkışlı düşük versiyon. Verdiğimi şimdi de yükleyebilirsin. Win 10 çıkınca yüklediğinde sorun çıkartabilir. Win 10 destekli sürücü çıkarmadım daha. Ancak yine de çıkınca deneyebilirsin.

Win8.1 yüklü pc im de sıkıntı yoktu ama ilk günden beri eski Win7 yüklü pc im de bluetooth araçlarında aynı uyarıyı alıyordum (Rezerve kısmında). An itibariyle pc im tam hazır, o altta çıkan Win10 ikonuna göre... Yani bekle, Microsoft düzeltir büyük ihtimalle.

@Murat5038 Sonunda yükledim driverı fakat aygıt yöneticisinde ekran kartı ismi bir değişik görünüyor.Bu durum normalmi bir sorun olurmu?
Windows 10 rezervesi de hala düzelmedi, bence daha driverı denetlemedi hala eski driverı görüyor. Son çalıştırma zamanına bakarsan anlarsın zaten. Bir daha sürücüleri ne zaman denetler bilmem ama biraz bekleyelim herhalde...
Ha bu arada driver için çok teşekkür ederim.. :D

sdfsdfsf.png

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@Murat5038 Sonunda yükledim driverı fakat aygıt yöneticisinde ekran kartı ismi bir değişik görünüyor.Bu durum normal mi bir sorun olur mu?
Sürücü 2. resimde yüklenmediğini gösteriyor. Konuda nasıl alattı isem o şekilde kurman lazım yoksa hata alırsın.
Windows 10 rezervesi de hala düzelmedi, bence daha driverı denetlemedi hala eski driverı görüyor.
Sürücüyü yükleyince düzelecek diye birşey demedim. Win 10 sürücüsünü çıkarmadım daha. Win 10 sürücüsü olmadan aynı uyarıyı verecektir. Sadece sürücü güncellemiş olursun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı