Windows 10 güncelleme sonrası 20 GB RAM kullanımı

Ovkgar

Centipat
Sanırım son Windows 10 güncellemesinden sonra bilgisayar bazen oldukça yüksek miktarda RAM kullanımı ile başlıyor. Bilgisayarı yeniden başlatınca düzelse de can sıkıcı olabiliyor. Bilinen bir hata mı veya bilinen bir çözümü var mı? Çünkü kullanan programları toplayıp 3 ile çarpsak yine bu rakama ulaşmıyor.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    17,6 KB · Görüntüleme: 47
  • 12.png
    12.png
    17,7 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:
Mantıklı görünmüyor. İlk akla virüs geliyor. Böyle durumlarda ben ilk işe Malwarebytes ile taratmayla başlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız uygulamaların bellek sızıntısı yaşamadığına emin olun. (Hepsini zorla kapatarak test edin.)
Bağlantıdaki antivirüsleri yükleyip, sistemi tamamen tarayın.

Kullandığınız uygulamaların bellek sızıntısı yaşamadığına emin olun. (Hepsini zorla kapatarak test edin.)
Bağlantıdaki antivirüsleri yükleyip, sistemi tamamen tarayın.
Ancak yapabildim taramaları ve sadece ADW Cleaner ile bunları buldu. Diğer taramaların hepsi temiz.

***** [ Registry ] *****

Deleted HKCU\Software\Conduit
Deleted HKLM\Software\Wow6432Node\Conduit

***** [ Preinstalled Software ] *****

Deleted Preinstalled.ASUSProductRegistration Folder C:\Program Files (x86)\ASUS\APRP

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı