Windows 10 Güncelleme Sonrası AMD Sürücüsünün Silinmesi

AB7SS

Hectopat
Bu sabah benim bilgisayarıma Windows 10 güncellemesi geldi, güncellemeyi yaptım
sonra bir baktım ki AMD sürücüsü silinmiş. İnternetten bilgisayarıma uygun olanını seçtim ve indirdim ama sürücüyü kurmaya çalışınca bilgisayar kendi kendine programı kapatıyor. Şu anda sürücüsüz kaldım, lütfen bilen bir arkadaş yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sabah benim bilgisayarıma Windows 10 güncellemesi geldi, güncellemeyi yaptım
sonra bir baktım ki AMD sürücüsü silinmiş. İnternetten bilgisayarıma uygun olanını seçtim ve indirdim ama sürücüyü kurmaya çalışınca bilgisayar kendi kendine programı kapatıyor. Şu anda sürücüsüz kaldım, lütfen bilen bir arkadaş yardım edebilir mi?
Pc'yi yeniden başlatın driver gelmezse buraya yazınız.

Windows 10 yeni sürümünden bu tür sorunlar çıkabilir.Daha yeni çıktı çünkü size önerim sistem geri yükleme yapmak birde böyle deneyiniz.
deneyeceğim :D
denedım olmadı benım pc nın markası lenovo , lenovonun müşteri hizmetlerini aradım ama nasılsa hafta sonu kapalılarmış , umarım pazartesi arayınca onlar bir çözüm bulurlar , bildiğin sürücü yükleme uygulamasını açınca kendı kendıne kapanıyor ya da hata verıyor ben bişey anlamadım :/

Son düzenleme:
İlk olarak Windows güncellemelerini denetleyin güncelleme varsa yapın. Sonrasında DDU rehberine göre anlatımı uygulayın. Laptop kullandığınıza göre dahili ve harici GPU sürücünüzü GPU üreticinizden indirip sırasıyla kurun.
cevaplarınız için sağ olun ben direkt format attım :D sonra yeni sürücüyü kurdum ve hata vermedi bide bir sorum daha var , bilgisayara fazla format atmak zarar verir mi ?

cevaplarınız için sağ olun ben direkt format attım :D sonra yeni sürücüyü kurdum ve hata vermedi bide bir sorum daha var , bilgisayara fazla format atmak zarar verir mi ?
Diskinizin bir okuma yazma ömrü var fakat format atmanın o ömür üzerindeki etkisi yok denebilecek kadar az.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı