Windows 10 güncelleme sonrası mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Afkborn

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASRock B450M Steel Legend, Ryzen 5 5600, Kingston Fury Beast 32 GB (2X16) 3200 MHz, Powercolor Red Devil RX 6600XT, Be Quiet! BK008, Corsair Carbide Spec Delta RGB, Corsair CV550, 1 TB WD Blue SN570, 500GB A2000 Kingston SSD, 1TB WD HDD, Sensei310, K60 RGB PRO, Qck Medium, Asus TUF VG24VQE, Keenetic Omni DSL
Meslek
Zabıt Katibi
RAM
Corsair 2x8 GB 3200 MHz RAM
SSD veya HDD modeli
970 Evo Plus 500GB A2000 Kingston SSD 1TB WD HDD
Ekran kartı
Sapphire Nitro+ RX 590
Anakart
ASRock B450M Steel Legend
İşlemci
Ryzen 5 1600 AF
Windows güncellemesi yaptıktan sonra mavi ekran almaya başladım tahminimce bundan dolayı.

minidump.rar

Steelseries yazılımı hata vermiş.

Fare için kullanıyorsunuz anlaşılan.
Evet aslında steelseries yazılımı bilgisayarımda yüklü ama arka planda çalışmıyor diye biliyorum.
Görev yöneticisi üzerinden kontrol ettiğimde çalışmıyor gözüküyor.

Bilemiyorum.
mouclass.sys çökmüş görünüyor ama aslında arkada çöken şey SteelSeries yazılımı.

İsterseniz şimdilik kaldırın.
RGB yazılım uygularından bir defa yüzüm gülmedi. Bir sefer ASROCK uygulaması sayesinde mavi ekran alıyordum, sonrasında iCUE yazılımı başladı şimdi de bu.

Bilgisayarı kontrol ettim, işin garip tarafı uygulama bilgisayarımda yüklü bile değil yüklerken hata vermişti ve yüklememiştim.

O zaman kalıntısı hata verdirdi. Eğer yüklenmemesine rağmen hata verdiyse kesin kalıntısı verdirdi.
Uygulamayı baştan indirip yüklemeye çalışacağım biraz böyle test ederim olmadı tekrar silmeyi denerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı