Windows 10 güncellemeden sonra aniden kapanıyor

Justinyen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Windows 10 güncellemeleri yaptıktan sonra yeniden başlatmaya bastım ve bilgisayarım bir daha açılmadı. Güvenli moda bile giremiyorum güç düğmesine bastıktan 10 saniye sonra çıt diye bir ses geliyor ve bilgisayar kapanıyor. Ne önerirsiniz?

Elinde fazladan HDD ya da SSD varsa ona Windows kur güncelleme yaptığın HDD ya da SSD'den bilgilerini al
Aynı sorun bende de olmuştu Windows 10 yani yerel C disk bölümündeki dosyalar arızalanmış olabilir

Windows 10 22H2 güncellemeleri sıkıntılı bilgisayar olduğu gibi kalsın eğer açabilirsende güncelleme geçmişinde son güncellemeyi kaldır

Yeni bir HDD mi taktın ?

Hayır HDD çıkartınca BIOS menüsüne girebildim galiba HDD ile ilgili bir sorun oluştu.

Eğer yeni bir HDD taktıysan belki HDD aktif değildir başka bir bilgisayar varsa onda HDD'yi harici olarak yani kablo ile tak ondan sonra masaüstündeki bilgisayarım logosuna sağtıkla ve yöne de ondan sonra disk yönetimi diye bir bölüm olacak oradan siyah şeritli görünen bölüme sağ tıkla ondan sonra yeni birim yazanı tıkla onu ayarladıktan sonra tak bozulan HDD'nin yerine sonra Windows'u kur

Eğer yeni Windows kurarsan Windows arama yerine CMD yaz yönetici olarak çalıştır ondan sonra komut bölümüne şunları yaz

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (275).png
    Ekran Görüntüsü (275).png
    90,8 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı