Windows 10 Güncellemesi, Ses Kalitesini Bozuyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows 10'da Varsayılan Ses Aygıtını Değiştirme

En son Windows 10 güncellemelerinden sonra, özellikle 20H2 sürümü veya Ekim 2020 Güncellemesi’nde bir dizi sorun ortaya çıktı. Microsoft kısa süre önce oyun performansıyla ilgili sorunların farkında olduğunu doğrulamış ve etkilenen bilgisayarlar için sunucu tarafında bir düzeltme uygulamıştı. Şimdi ise güncellemeden sonra ses sorunları yaşayan kullanıcılardan raporlar geliyor ve yazılım devinin halihazırda bunları araştırdığı görülüyor. […]

Devamı: Windows 10 Güncellemesi, Ses Kalitesini Bozuyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Windows 10'da Varsayılan Ses Aygıtını Değiştirme'da Varsayılan Ses Aygıtını Değiştirme

En son Windows 10 güncellemelerinden sonra, özellikle 20H2 sürümü veya ekim 2020 güncellemesi'nde bir dizi sorun ortaya çıktı. Microsoft kısa süre önce oyun performansıyla ilgili sorunların farkında olduğunu doğrulamış ve etkilenen bilgisayarlar için sunucu tarafında bir düzeltme uygulamıştı. Şimdi ise güncellemeden sonra ses sorunları yaşayan kullanıcılardan raporlar geliyor ve yazılım devinin halihazırda bunları araştırdığı görülüyor. […]

Devamı: Windows 10 Güncellemesi, Ses Kalitesini Bozuyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Hocam, benim kendi yaptığım ses kartım var, Windows güncellemesi yaptığımda otomatik ses kartımda ona göre ayar çekiyor, böylece hiç bozulma olmuyor, hatta şu anda o güncellemeden size yazıyorum 😂

Ben her ne kadar her anlamda stabil kullanıyor olsam da, yıllardır baydı artık iyice her şekilde. Böyle mi rekabete devam edeceksin rakiplerinle...

Geri
Yukarı