Windows 10 güncellemeyi kapatma

hurafeistans829

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı genelde oyun için kullanıyorum. Güncellemeye gerek duymuyorum. Telefonumu da pek güncellemem zaten. Bu güncellemeyi nasıl kapatabilirim? Manuele almak istiyorum. Elimle kendim güncellemek yani. Az önce bilgisayarımı açtım ve güncelleme yaptı. Fakat geçmişte böyle bir şey bulamadım. Resimdeki gibi güncellemeler bulunuyor. Bunları indir ve yükle seçeneği bulunuyor. Ne yapmalıyım sizce?

Dosya Ekleri

• win10update.png
    win10update.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 54
Başlat aramaya bas Hizmetler yaz çıkan yere gir. Windows Update bul aç. Durdur de otomatik olanı orda elle olması lazım başka bir şey yazıyor olabilir onu seç uygula de kapat.

Başlat aramaya bas Hizmetler yaz çıkan yere gir. Windows Update bul aç. Durdur de otomatik olanı orda elle olması lazım başka bir şey yazıyor olabilir onu seç uygula de kapat.
Orada zaten elle yazıyor ama bazen kapatmanın yanında turuncu birşey yanıyor. Kapatıyorum açıyorum ara sıra güncelliyor. Neden olabilir?

@hurafeistans829 hocam bende de öyle oluyordu ben direkt Update'yi sildim. Her PC'yi açışınızda oraya girip durdurun. Çünkü her açtığınızda Update kendiliğinden açılır kendi laptopumdan biliyorum. Durdurunca duruyorsa sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz aşağı in güncellemeleri 7 gün duraklata tıkla sonra birkaç kez daha bas +7 +7 gün ekleyecek.
Ama Windows güncellenmeyince vcredist gibi yazılımlar inmezse bazı oyunları oynayamazsın.
O
@hurafeistans829 Hocam bendede öyle oluyordu ben direk Update'yi sildim. Her PC'yi açışınızda oraya girip durdurun. Çünkü her açtığınızda Update kendiliğinden açılır kendi laptopumdan biliyorum. Durdurunca duruyorsa sıkıntı yok.
Sanırım msconfig gibi bi yerden başta açılanları seçebiliyorsun ben updateyi kapattım silmene gerek yoktu.
Orada zaten elle yazıyor ama bazen kapatmanın yanında turuncu birşey yanıyor. Kapatıyorum açıyorum ara sıra güncelliyor. Neden olabilir?
Sakın silme internetten araştır kapatabiliyorsun.

Geri
Yukarı