Windows 10 üst sürüme güncellemeyi kapatma

Daha fazla  
Merhaba. Windows 10 1709 kurdum PC'ye ama Windows Update ile 20H2'ye yükseliyor. Bunu kapatabilir miyim? Update'te Windows 8.1 ve 7'de olduğu gibi yüklenecek güncelleştirmeleri seçme seçeneği var mı?

Kurulum bitene kadar internet bağlantını kes, kurulum bittikten sonra Windows+R bas, services.msc yaz, ardından Windows Update'i bulup tamamen kapat. Sonra internete bağlan. Muhtemelen artık güncellemeleri denetleyip yükseltmez.

Kurulum bitene kadar internet bağlantını kes, kurulum bittikten sonra Windows+R bas, services.msc yaz, ardından Windows Update'i bulup tamamen kapat. Sonra internete bağlan. Muhtemelen artık güncellemeleri denetleyip yükseltmez.
Windows10 aşırı inat güncelleme konusunda bende 1803 kurduğumda böyle yapmıştım her yeniden başlatmada Windows Update etkinleşiyordu ve o kadar zeki bir sistem ki her açılışta ben unuttukça parça parça indirmişti sürekli kapatıyordum en sonunda güncelleme hazır falan dedi bende kapatmayı unutmuşum yükselteyim bari dedim.
3. Parti yazılımlar daha iyi olur sanki bu konuda.

Kurulum bitene kadar internet bağlantını kes, kurulum bittikten sonra Windows+r bas, services.msc yaz, ardından Windows Update'i bulup tamamen kapat. Sonra internete bağlan. Muhtemelen artık güncellemeleri denetleyip yükseltmez.

Evet o çözüm olabilir ama bu sefer diğer güncelleştirmleri alamam. Tek istediğim 1709'u güncel kullanmak :). Aptal Windows.

Yeni konular

Geri
Yukarı