Windows 10 güncellemeyi kapatma

Ufuk Kayax

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende Windows 10 Enterprise 1607 sürümü kurulu 1703'e güncelleyin diyor. 1703'ü yükledim kasmalar oldu. Windows'u 1607'yi tekrar yükledim. Windows'un bana sormadan güncelleme yapmaması için ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
[Rehber] Windows 10 güncelleme kapatma
Enterprice kullanım nedeninizi bilmiyorum ama şöyle söyleyeyim. Bir şirket bilgisayarı kullanmıyorsunuz Home veya Pro kullanmanız yeter de artar bile. Enterprice en çok özelliğe sahip olan sürümdür ve dolayısıyla en ağır sistemdir. Kasmaların nedeni şirket bilgisayarları genelde yıllık güncellenecek şekilde düşünülür ve Windows bu sürümlere güncelleme çıkardığında bu ağır olur ve kararlı olmayabilir. Temiz kurulum yaparak Windows 10 Home veya Pro kurun.

[Rehber] Windows 10 güncelleme kapatma
Enterprice kullanım nedeninizi bilmiyorum ama şöyle söyleyeyim. Bir şirket bilgisayarı kullanmıyorsunuz Home veya Pro kullanmanız yeter de artar bile. Enterprice en çok özelliğe sahip olan sürümdür ve dolayısıyla en ağır sistemdir. Kasmaların nedeni şirket bilgisayarları genelde yıllık güncellenecek şekilde düşünülür ve Windows bu sürümlere güncelleme çıkardığında bu ağır olur ve kararlı olmayabilir. Temiz kurulum yaparak Windows 10 Home veya Pro kurun.
pro da kasmıştı home dada kasar mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı