Windows 10 güncellemeyince kasar mı?

hurafeistans829

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma güncelleme gelmişti, güncellemedim fakat hiçbir zaman kasmayan oyunum Valorant birkaç el attıktan sonra maçın yarısında oyunda aşırı FPS düşüşü oldu. Oyunu kapattım ve bilgisayarı güncelleştir ve kapat diyerek kapattım. Sizce ne gibi bir sorun var? Güncellemelerde NetFramework falan görmüştüm. Neden oldu bu? Umarım sabah kalkınca bir sorun olmaz.

Bilgisayarıma güncelleme gelmişti, güncellemedim fakat hiçbir zaman kasmayan oyunum Valorant birkaç el attıktan sonra maçın yarısında oyunda aşırı FPS düşüşü oldu. Oyunu kapattım ve bilgisayarı güncelleştir ve kapat diyerek kapattım. Sizce ne gibi bir sorun var? Güncellemelerde NetFramework falan görmüştüm. Neden oldu bu? Umarım sabah kalkınca bir sorun olmaz.
İlk önce sistemini belirt ve neden kasıp kasmadığını söyleyelim dostum, belki de sistem ve ya sıcaklıkla alakalıdır.

Bilgisayarıma güncelleme gelmişti, güncellemedim fakat hiçbir zaman kasmayan oyunum Valorant birkaç el attıktan sonra maçın yarısında oyunda aşırı FPS düşüşü oldu. Oyunu kapattım ve bilgisayarı güncelleştir ve kapat diyerek kapattım. Sizce ne gibi bir sorun var? Güncellemelerde netframework falan görmüştüm. Neden oldu bu? Umarım sabah kalkınca bir sorun olmaz.

Bence sorun başka bir şey düzenli olarak bilgisayara reset atıyor musunuz virüs var mı veya ısınıyor mu bilgisayar vb.

Yeni konular

Geri
Yukarı