Windows 10 Günlük dosyası "SrtTrail.txt" hatası

Güney Can

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
GSKİLLS(8x2)
Ekran kartı
RX 5600XT EVO
Anakart
Asus Prime B450M-K II AMD AM4 DDR4 Micro ATX
İşlemci
AMD RYZEN 5 3600
Böyle bir hata alıyorum. nasıl düzeltebilirim?

image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bilgisayarı sıfırlayabilirsiniz. Gelişmiş seçeneklerden bilgisayarı sıfırlamak seçeneği var, oradan hiçbir dosyayı silme seçeneğine tıklatın. Önemli dosyaları silmiyor diye biliyorum. Eğer ki önemli önemli bir dosyanız yoksa format atmak daha mantıklı. Gösteriyor zaten silinecek dosyaları.

Hocam bilgisayarı sıfırlayabilirsiniz. Gelişmiş seçeneklerden bilgisayarı sıfırlamak seçeneği var, oradan hiçbir dosyayı silme seçeneğine tıklatın. Önemli dosyaları silmiyor diye biliyorum. Eğer ki önemli önemli bir dosyanız yoksa format atmak daha mantıklı. Gösteriyor zaten silinecek dosyaları.

Hocam ama bu sefer de bilgisayar açılırken sürekli mavi ekran yeme ihtimali var bu sorunu çok yaşadım ben.

Bir de bilgisayarı güvenli modda açıp, şu konuya göz atın.

Hocam ama bu sefer de bilgisayar açılırken sürekli mavi ekran yeme ihtimali var bu sorunu çok yaşadım ben.

Format atmayı denediniz mi?

Bir de bilgisayarı güvenli modda açıp, şu konuya göz atın.

Format atmayı denediniz mi?

Formatla çözdüm her seferinde ama anlamadığım şekilde sürekli yaşıyordum. Anladım ki ISO'danmış. Windows 2004 sıkıntı çıkarıyormuş. Ben de birkaç sürüm ileriye gittim. Benim sıkıntı öyleymiş. Başkasını anlamam. Tek anlamadığım ISO ne alakaysa.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hiçbir şekilde klavye yazmıyor space dışında.

Geri
Yukarı